Zamknij
REKLAMA

Ekskluzywna restauracja w Warszawie - gdzie wyjść by dobrze zjeść?

10:42, 15.10.2020 | Materiał partnera

Wyjście do restauracji to dla jednych święto, dla innych przyjemność, której poddają się regularnie. W naszej stolicy znajduje się kilka miejsc wartych naszej kulinarnej uwagi, a jednym z nich jest restauracja w samym sercu warszawskiego Śródmieścia – Mokotowska 69. Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

Klimatyczne miejsce w centrum Warszawy

Jeśli szukamy ekskluzywnej restauracji z wyśmienitym jedzeniem, nie musimy szukać długo – wystarczy, że udamy się do Mokotowskiej 69. Restauracja ta to świetne miejsce na świętowanie ważnych okazji, a także na obiad czy spotkanie biznesowe. Miejsce to jest eleganckie, a dania przygotowywane z uwagą do każdego, najmniejszego detalu. Kuchnia serwowana w Mokotowskiej 69 to połączenie tego, co znane i cenione oraz nowych i ciekawych smaków z całego świata. W karcie znajdziemy dania tradycyjne dla kuchni polskiej z nowoczesnym twistem, a także dania z owoców morza czy wyśmienite steki, które są prawdziwą wizytówką tej restauracji. 

Najlepszej jakości mięso

 To właśnie dzięki różnorodności i wyjątkowej jakości wołowiny, restauracja ta zaskarbiła sobie miłość wielu kulinarnych wielbicieli. W Mokotowskiej skosztujemy steków przyrządzonych z amerykańskiego black angus z certyfikatem USDA prime beef, szkockiego angusa z Aberdeen, japońskiej wołowiny Tajima gyu czy wołowiny „kobe style” klasy 5. Wyjątkowe mięso i precyzja, z jaką przygotowywane są dania sprawiają, że Mokotowska 69 to najlepsza knajpa w Warszawie, w której można skosztować tak dobre steki.

Selekcja win

Oczywiście niczym byłby wyśmienity stek bez akompaniamentu najlepszego wina. Właściciele Mokotowskiej 69 doskonale o tym wiedzą, oferując swoim gościom bogatą selekcję win z całego świata. W karcie trunków znajdziemy wyjątkowe alkohole z Francji, Hiszpanii, Argentyny, Chille, Stanów Zjednoczonych czy Australii. Gościom zasmakują wykwintne i cięższe wina, które świetnie sprawdzą się z daniami serwowanymi w Mokotowskiej 69, a także te o lekkim bukiecie, które umilą każdą letnią ucztę. Wysoka jakość i niepowtarzalny smak to świetna oprawa każdej uroczystości. Zatem nie ważne, czy świętujemy urodziny, awans, rocznicę czy może szukamy restauracji na biznesowy lunch – Mokotowska 69 to zawsze trafny wybór. Restaurację Mokotowska 69 znajdziemy w przewodniku The Michelin Guide, w którym pojawia się już od 3 lat, jako jedna z najlepszych polskich restauracji.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA