Zamknij
REKLAMA

Biało-Niebieska niedziela na błoniach! Upał, sport, zabawa [FOTO]

22:04, 19.06.2022 | PC
Fot. Michał Trzpis / STALMIELEC.COM
REKLAMA

Po raz drugi piłkarski klub FKS Stal Mielec wraz kibicami i partnerami zaprosił mielczan na Biało-Niebieski festyn. Okazją stał się dzień dziecka.

[FOTORELACJA]9353[/FOTORELACJA]

Na dzień dziecka spod znaku FKS Stal Mielec złożył się dziecięcy Turniej o Puchar Prezesa FKS Stal Mielec Jacka Klimka oraz festyn, w którym mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy miasta. Mimo upału chętnych nie brakowało. 

Impreza odbyła się w niedzielę 19 czerwca na błoniach MOSiR, a przygotowali ją: klub FKS Stal Mielec S.A., Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu. Takie wydarzenie zadebiutowało przed rokiem, inicjatywa zrodziła się w środowisku kibiców. 

Pasjonaci dobrej zabawy z Fundacji Super Animator zadbali o animacje, gry i zabawy, zajęcia ruchowo – taneczne oraz konkursy i zawody z nagrodami, ale także o malowanie twarzy, skręcanie balonów, brokatowe tatuaże.

Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec zapewnił natomiast wielkoformatowy dmuchany plac zabaw!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotował swoje stoisko konsultacyjne, podobnie jak Fundacja SOS Życie Mielec. Swoje prezentacje zapewniły również lokalne firmy. 

Na błoniach obecni byli także strażacy, ratownicy i policjanci, którzy tradycyjnie prezentowali swój sprzęt.

(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%