Zamknij
REKLAMA

Trwają zapisy na 36. Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę

10:55, 09.07.2018 |
Skomentuj
REKLAMA

Już 17 sierpnia z Tarnowa po raz 36. wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska. W jej szeregach wyruszą aż trzy grupy z Mielca.

Historia tarnowskiej pielgrzymki zaczyna się jednak 37 lat temu, kiedy to z Mielca wyruszyła grupa św. Szymona, która dołączyła do pielgrzymki rzeszowskiej. Właśnie na fundamencie tej grupy zbudowana została Pielgrzymka Tarnowska i choć upłynęło już wiele lat, to w szeregach mieleckich grup pielgrzymuje rzesza niemal 1000 mielczan i mieszkańców okolicznych miejscowości w różnym wieku.

Trwają już zapisy do udziału w PPT!

Do grupy 16 – św. Szymona – zapisać się można za pośrednictwem strony internetowej: www.16.pielgrzymka.diecezja.tarnow.pl oraz w kancelarii parafialnej. Można przyłączyć się także do duchowego pielgrzymowania.

Jak co roku sekretariat grupy zachęca do wysyłania intencji i śledzenia relacji z pielgrzymiego szlaku, a to wszystko na stronie grupy i facebooku. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie 12 sierpnia br. o godzinie 14:00 w Bazylice św. Mateusza w Mielcu i 16:45 w kościele w Radomyślu Wielkim.

Do grupy 17 – św. Rafała – zapisać się można w kancelarii parafialnej parafii MBNP w Mielcu.

Do grupy 18 – św. Wojciecha - zapisać się można w kancelarii parafialnej parafii Ducha Świętego w Mielcu.

Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 90 zł, druga osoba z domu płaci 60 zł, a każde następne dziecko uczęszczające do klasy VI włącznie tylko 20 zł. Ewentualne dodatkowe koszty to opłaty za autobusy do Tarnowa i z Częstochowy i pamiątkową koszulkę.

hm

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AdellAdell

0 0

fantastiic isues altogether, you simply received a new reader.
What would you suggest in regards to your put up that youu simply made a few days ago?
Any positive? http://learnaboutmaids.zohosites.com/five-essential-tips-when-hiring-a-maid-housekeeping-service.html 04:22, 18.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%