Zamknij
REKLAMA

Deszczowe otwarcie sezonu motocyklowego w Zgórsku

13:54, 12.05.2019 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Pomimo bardzo niesprzyjającej aury w pierwszą niedzielę maja w Zgórsku podczas otwarcia sezonu motocyklowo - rowerowego pojawiło się setki osób, w tym 70 zmotoryzowanych z 32 miejscowości.

Ten rodzinny bezalkoholowy event rozpoczął się tradycyjnie od Mszy św., poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców. Niestety w związku z padającym deszczem ze względów bezpieczeństwa odwołane zostały przejazdy motocyklowy i rowerowy.

Pomimo to podczas całej imprezy przewinęły się setki osób, które mogły podziwiać motory, motocykle i quady różnych marek, bawić się podczas koncertów zespołów „Brutta” i „Zbóje” , czy popróbować kuchni regionalnej w wykonaniu gospodyń z miejscowości wchodzących w skład parafii (były mięsa, pierogi, bigos, chleb ze smalcem, ciasta, oponki i wiele innych smakołyków).

Odbyły się również konkursy, w których do wygrania były skuter, rowery, kaski rowerowe, piłki, plecaki, itp. Uczestnicy mogli zapoznać się także z materiałami o szkodliwości spożywania alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Organizatorami imprezy były: Parafia św. Mikołaja w Zgórsku i sołectwa wchodzące w jej skład, SCKiB w Radomyślu Wielkim i Piątkowczanka. Imprezie patronował Starosta Powiatu Mieleckiego, Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Wójt Gminy Wadowice Górne.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA