Zamknij
REKLAMA

Kreatywny Dzień Dziecka w Galerii Navigator

00:00, 29.05.2021 | Artykuł sponsorowany

Zbliżający Dzień Dziecka nasuwa pytanie: jak spędzić ten dzień, aby uszczęśliwić pociechy? Wielu rodziców wybierze prezenty w postaci zabawek czy gier lub rodzinnie spędzony czas. A gdyby tak zapewnić dzieciom kreatywne świętowanie tego wyjątkowego dnia?

We wtorek 1 czerwca w Galerii Navigator w Mielcu odbędzie się akcja pt. „Kreatywny Dzień Dziecka z Navigatorem”. Wydarzenie będzie wiązać się z nagrodami i dodatkowym konkursem na Facebooku.

1 czerwca po zrobieniu zakupów za minimum 150 zł w Galerii Navigator, każdy klient (po okazaniu paragonu), będzie mógł odebrać pamiątkowy kubek o klockowej budowie. Struktura kubka pozwalać będzie na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, dzięki temu kubek będzie mógł zmieniać swój wygląd każdego dnia.

Podczas Dnia Dziecka w Galerii Navigator stanie także okolicznościowa ścianka, a fotograf od godziny 12:00 do 20:00 wykona dla klientów Galerii bezpłatne pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik będzie mógł upamiętnić kreatywny Dzień Dziecka natychmiastowo wydrukowaną fotografią.

Akcję zwieńczy możliwość udziału w facebookowym konkursie. Zadaniem będzie zamieszczenie fotografii konstrukcji stworzonej na zdobytym kubku w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku Galerii Navigator. Do wygrania będą zestawy klocków LEGO. Konkurs potrwa od 1 do 7 czerwca 2021.

„Kreatywny Dzień Dziecka z Navigatorem” połączy przyjemność rodzinnych zakupów z atrakcyjnymi pamiątkami i prezentami. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Galerii Navigator.

Również 1 czerwca przed Galerią Navigator spotkać będzie można psiaki ze Schroniska dla zwierząt w Mielcu. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o procesie adopcji zwierząt.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%