Zamknij
REKLAMA

6-7 sierpnia TRUNK SHOW w salonie One Love Atelier Bridal

12:48, 20.07.2020 | Artykuł promocyjny

Zobacz lub przymierz najnowszą kolekcję polskiej marki sukien ślubnych na sezon 2021 w salonie One Love Atelier Bridal. 

W dniach 6-7 sierpnia w salonie One Love Atelier Bridal w Mielcu odbędzie się już trzecie wydarzenie TRUNK SHOW.

Wkrótce zacznie się czas, w którym Panny Młode sezonu 2021 rozpoczną poszukiwania swojej wymarzonej sukni ślubnej. Nowe kolekcje w salonach pojawiają się z początkiem modowego sezonu, więc we wrześniu, ale właścicielka salonu Ilona Jankowska-Mokrzycka zaprasza do umówienia się na przymiarkę już na początku sierpnia.

Już 6 sierpnia w salonie pojawi się cała kolekcja sukien ślubnych polskiej marki AMY LOVE. Tylko przez te dwa dni w mieleckim salonie One Love Atelier Bridal dostępne do mierzenia będą wszystkie suknie ślubne z najnowszej kolekcji. Jest to wyjątkowa okazja dla Panien Młodych biorących ślub w roku 2021, bo będą mogły przymierzyć takie suknie, których na co dzień nie są dostępne w salonie.

- Jeśli zatem zależy Ci, by wybrać taką suknię, jakiej prawdopodobnie nie będzie miała żadna inna Panna Młoda w naszym mieście, to jest to doskonała okazja. Suknię tego dnia będzie można przymierzyć od godzinie 10:00- 18:00. Każda przymiarka trwać będzie nie więcej niż 60 minut, dlatego jak widzisz ilość miejsc jest mocno ograniczona - mówi Ilona Jankowska-Mokrzycka.

7 sierpnia osobiście będzie można spotkać się z projektantką marki AMY LOVE Panią Elżbietą Cieślińską-Miernik, z którą także będzie wykonywała przymiarki. Ten dzień to wyjątkowa okazja do zapoznania się z projektantem sukien ślubnych i zamówienie sukni w rozmiarze PLUS SIZE lub rozmowy z projektantem na temat ewentualnych możliwych zmian w danych projektach. Przymiarki będą odbywać się tylko przed wcześniejszą rezerwacją przymierzalni. 

Dlaczego TRUNK SHOW jest wydarzeniem, w którym warto wziąć udział?

- Przede wszystkim dlatego, że Panny Młode mogą zapoznać się z asortymentem, który jest dostępny w danym okresie czasu. To zapoznanie się z nową kolekcją, której nie ma jeszcze w salonach, więc zobaczenie sukien, których jeszcze Panna Młoda nigdzie nie widziała. Jest to także możliwość zapoznania się z projektantką wybranej przez Pannę Młodą sukni ślubnej, a dla niektórych dziewcząt to naprawdę ważny moment w ich życiu - wyjaśnia właścicielka.

Co decyduje o tym, że TRUNK SHOW na świecie jest tak popularne?

- Według mnie jest to „mobilność” tej usługi. Dzięki tego typu wydarzeniom (w mojej branży) klientki mogą poznać projektantów i właścicieli marek sukien ślubnych z którymi współpracuje z najbardziej odległych miejsc na świecie np. Australii czy Nowego Jorku. Popularność tego typu wydarzenia bierze się też z atmosfery jaka zazwyczaj panuje wokół wydarzenia, czyli bardziej swobodnego spotkania np. z lampką wina. Bez wątpienia jest to też okazja do zakupu danego asortymentu w specjalnej ofercie cenowej, właśnie TYLKO w czasie jego trwania.

Dlaczego nie słyszałam wcześniej o TRUNK SHOW organizowanym w naszym mieście?

- Wydarzenie, które organizuję teraz jest już TRZECIM TRUNK SHOW w naszym salonie. Jeśli nie spotkałaś się wcześniej z tą nazwą, to być może nie obserwujesz wystarczającą długo naszego profilu lub nie interesowałaś się tematem w zakresie poszukiwania sukni ślubnej i nie zwracałaś uwagi na wyświetlanie się reklam lub po prostu nie byłaś w grupie, do której docierają nasze reklamy.

Organizacja wydarzeń TRUNK SHOW z ang. „bagażnikowe przedstawienie” stanowi dźwignię handlu na całym świecie i dotyczy wielu branż, jeśli ktoś nie śledzi trendów w zakresie marketingu to być może nie słyszał o takim rodzaju wydarzenia, lub nazwał go inaczej, przez co taka nazwa nie zapadła w pamięć.

- W ubiegłym roku z oferty dostępnej tylko podczas TRUNK SHOW skorzystało kilka Panien Młodych, więc biorąc pod uwagę niedługi okres czasu istnienia naszej marki, uważam to za wielki sukces i popularność jakim cieszy się TRUNK SHOW - mówi Jankowska-Mokrzycka

Jeśli masz ślub w sezonie ślubnym 2021 to zapraszam do umówienia się na przymiarkę nowej kolekcji polskiej marki AMY LOVE lub po prostu obejrzenia "na żywo" kolekcji.

Dla wszystkich zamówień w tych dniach kolekcji AMY LOVE przewidzieliśmy specjalny rabat -250 złotych na wybraną suknię.

Rezerwacja przymiarki jest możliwa tylko za wcześniejszym jej umówieniem pod numerem telefonu: 793 400 279

ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FB, ABY NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ ORGANIZOWANE PRZEZ NAS WYDARZENIA.

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA