Efektem rządowego zakazu są pustki na cmentarzach, ale także na ulicach miasta. Przejmującej ciszy wieczorem towarzyszyła silna mgła.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8339"}
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/hl4hVarbvkI"}
::news{"type":"see-also","item":"59136"}
F21:10, 01.11.2020
Fajne fotki👍
miki21:26, 01.11.2020
PiS zgotował nam takie święto zmarłych niestety. zamiast rozłożyć odwiedziny na kilka dni to wszyscy się rzucili na cmentarze w piątek i rzucą we wtorek i będzie takie zagęszczenie że szok.
Totalnie bezmyslna decyzja, ale jaki rząd takie decyzje.
JA I TAK BYŁEM NA CMENTARZU !!!!
Krakus21:30, 01.11.2020
Proszono żeby rozłożyć odwiedzanie cmentarzy na kilka dni ale zablokowane ulicę przez dzieci nie pozwoliły na czas dojechać,rodzice wtedy spali.
Rodak21:32, 01.11.2020
No byłeś i co,spodobało Ci się!!!
Zakazy są po to żeby22:38, 01.11.2020
Kto chciał to wszedł na cmentarz i złożył hołd zmarłym, zaświecił znicz i położył kwiaty.
wiatr hula21:27, 01.11.2020
zwolennicy PiSu w żałobie że ich ukochany premierzyna wbił im sztylet w plecy, ale mimo wszystko dalej będą go kochać ponad wszystko
Neptun21:35, 01.11.2020
No,no nawet o mgłę posądzają Morawieckiego.
ano22:10, 01.11.2020
to nie mgła tylko melnox odpalił znicza
dobrze..22:12, 01.11.2020
że nie putina albo tuska.
Do ano21:32, 02.11.2020
Już się martwiłem że o melnoxie zapomnieli wszyscy. Przecież w Mielcu nic bez Melnoxu!
rewolucja22:28, 01.11.2020
***** ***
do rewolucja09:03, 02.11.2020
Z czym
Zwróciliście22:52, 01.11.2020
uwagę na piękne dwa "piórpusze" w 40 sek filmu ? To te "czyste" powietrze widoczne jak na dłonie z ekologicznej fabryki "leśnej bryzy".... Fajny film.
ile trzeba zapłacić żeby autor polatał nad strefą w okolicy naszego stręczyciela najlepiej w nocy i jak jest właśnie mgła a potem film upublicznił online ?
Do zwróciliście 21:34, 02.11.2020
Obudź się! Z.e.s.ra.łeś się!
Zenek08:13, 02.11.2020
Na protestach nie zarażali, na cmentarzach to już co innego.
Covidianie i zwolennicy pis- jak wam każdą twarze gnojówką wysmarować w walce przeciw "pandemi" bo może pomoże to też to zrobicie?
Do Zenka08:29, 02.11.2020
SELEKCJA hahaha
Miki08:57, 02.11.2020
Wysmaruja a pewnie i jeszcze będą się oblizywać.
(09:47, 02.11.2020
Po jednej z kolejek za następnego zmarłego *%#)!& mi się film, ale zabawa była! Właściwie to jaki dzisiaj dzień i czemu te wróble za oknem tak głośno kraczą że łeb pęka!? aĆ!
Arab19:15, 02.11.2020
Kiedy totalna przejmie władzę już nie mogę się doczekać kiedy wyjdę na ulicę im mordy klepać pałą
Nikola21:54, 03.11.2020
Tłumy na cmentarzu sprzyjają zarażaniu, a protesty uliczne już nie!?!? PiS kpi sobie z nas!!!
Adia10:54, 08.11.2020
Przymiarka do NWO
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz