Zamknij
REKLAMA

Jaki wózek spacerowy polecicie dla dziecka? Koła pompowane czy piankowe?

Pozdrawiam,wiem że masz na imię Agnieszka,Ty mnie nie znasz,a ja mam Twój obraz przed oczami,Ty mi się śnisz.To jest jak rzeczywistość alternatywna ,tam się znamy i bardzo się lubimy.Ale ja już Cię nie szukam,nie będę ,wystarczą mi marzenia senne.

#spottedmielec Poszukuję osób z gimnazjum które wybierają się do szkoły branżowej I stopnia ZSCKR w Rzemieniu na profil mechanik-operator

pozdrawiam grubego chłopca z pierwszej klasy gastronomicznej którego widziałem na dniach otwartych w rzemieniu ? odezwij się ?

Pozdrawiam małą czarną miłą dziewczynę z hebe - Wyglądasz jak anioł 😍 Jeśli to czytasz zostaw po sobie komentarz, z tego co zauważyłem nie masz obrączki albo parzy Cię w palec :)

Chciałbym pozdrowić piękna i urocza kasjerke z Żabki na rynku. Masz piękne oczy i uroczy uśmiech ?? Jeśli to czytasz zostaw coś po sobie ??

pozdrawiam tancereczki z dni otwartych w Rzemieniu

Poszukuję informacji o chłopaku z Przecławia.. Jakub B. Ktoś go zna? Wydaje mi się spoko chłopakiem ale chciałam poznać waszą opinię ?

Szukam dziewczyny która prowadziła starszą panią za rękę obok szkoły podstawowej nr1 około godziny 16:45 mineliśmy się wzrokiem jeżeli to czytasz zostaw coś po sobie. (16 maja)

Wybiera się ktoś na geodetę do ZSB z gimnazjum?

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone