Zamknij
REKLAMA

"Sprytne" oszustwo na żarówki. Mielczanin odpowie za "przestępstwo"

09.01, 12.08.2022 dw
Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

Policjanci przedstawili zarzut 63-letniemu mężczyźnie, który dokonał oszustwa w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Mielca. Podejrzany, droższy towar wkładał do opakowań z tańszych produktów. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo, mimo że straty powstałe w wyniku oszustwa to kilkanaście złotych.

Policjanci wyjaśniali sprawę dwóch oszustw, których dopuścił się 63-letni mieszkaniec Mielca.

Jak wynika z zawiadomienia przedstawicieli sklepu, mężczyzna w lipcu i sierpniu przełożył droższe żarówki do opakowań tańszych produktów. Wyłudził w ten sposób kilkanaście złotych. Na gorącym uczynku został ujęty przez ochronę sklepu, po czym przekazany policjantom.

- Zebrany materiał dowodowy, w tym nagrania z monitoringu, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut oszustwa. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia - przekazuje w komunikacie KPP Mielec.

- Warto zwrócić uwagę, że choć wartość oszustwa to kwota zaledwie kilkunastu złotych, wiąże się jednak z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa oszustwa - przekazuje mielecka policja.

[ALERT]1660287611090[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%