Zamknij
REKLAMA

Jeden wjechał w słup, drugi szarżował po ulicach. Byli pijani

17:47, 29.06.2022 | DW
Zdjęcie dzięki uprzejmości Czytelnika.
REKLAMA

Mieleckie służby mają ostatnio sporo pracy związanej z wykroczeniami i przestępstwami popełnianymi przez pijanych mieszkańców miasta i regionu.

Dzisiaj (29 czerwca) mundurowi zatrzymali 37-letniego kierowcę toyoty avensis. Około 12:00 uderzył w słup przy ulicy Sękowskiego. Okazało się, że był pijany – badanie wykazało ponad jeden promil alkoholu w organizmie. Efektem kolizji było poważne uszkodzenie betonowego słupa podtrzymującego oświetlenie uliczne. Konstrukcja przechyliła się nad jezdnię i stwarzała zagrożenie dla innych kierujących.

Kilka dni temu policjanci z Mielca otrzymali informację o kierowcy, który przemieszcza się ulicami Mielca w sposób niebezpieczny. Patrole zauważyły wskazany w zgłoszeniu pojazd na ruchliwej ulicy Sienkiewicza, gdzie doszło do kontroli. Szybko okazało się, że kierowca pojazdu osobowego jest mocno pijany. Młody mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego miał w swoim organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Z krajobrazu Mielca nie znikają też amatorzy procentów, którzy po spożyciu nie potrafią dotrzeć do domu lub w bezpieczne miejsce. Pogotowie ratunkowe i straż miejska w weekend interweniowały przy alei Niepodległości. Obok marketowego parkingu na betonie leżał mężczyzna. Okazało się, był pijany i – mimo upału – postanowił ułożyć się do snu obok samochodów

Zapewne alkohol popchnął do ucieczki przed patrolem policji rowerzystę, który próbował umknąć zatrzymującym go policjantom w centrum miasta. Ucieczka nie była skuteczna i mężczyzna szybko wpadł w ręce mundurowych, gdy starał się czmychnąć jadąc pod prąd ulicą Grunwaldzką. Poruszający się samochodem  policjanci z wydziału ruchu drogowego byli szybsi i sprytniejsi, uciekiniera powalili i skuli. 

[ALERT]1656517627864[/ALERT]


 

(DW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%