Zamknij
REKLAMA

Czytelnik: niebezpiecznie przy budowie drogi do mostu

14:13, 30.04.2019 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Trwa budowa nowego mostu na Wisłoce i dojazdów od ulicy Sienkiewicza i Rzędzianowic. Roboty utrudniają mieszkańcom Chorzelowa dotarcie do Mielca.

- Bardzo proszę nagłośnić temat przejazdu chodnikiem z Mielca w stronę Chorzelowa. Chodzi o miejsce budowy dojazdu do nowego mostu. W  miejscu tym chodnik został rozebrany na sporym odcinku. Nie sposób przejechać rowerem, a co dopiero przejść z dzieckiem lub przejechać wózkiem dziecięcym - alarmuje nasz czytelnik Łukasz.

- Osoby podróżujące rowerami lub z dziećmi zmuszone są do chodzenia po bardzo ruchliwej jezdni bez żadnych oznaczeń, że mogą na niej się znajdować. W moim odczuciu jest to bardzo niebezpieczne i może zagrażać życiu ludzi - dodaje Internauta.

[ALERT]1556626385621[/ALERT]

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

sebaseba

6 4

Niech autor tych zdjęć napisze co powinno się zrobić jego zdaniem w tej sytuacji.Kładkę?trzeci pas nad rowem? może podziemne przejście? ,, budowa to budowa " ,zawsze jest bajzel...kostkę pewnie ściągnięto bo bedą niwelować teren.Gdyby kostka została , a poźniej koparka równałaby teren to pewnie zrobiłby zdięcie ze marnuje sie pieniadze i niszczy dobrą kostke...Osobiscie uważam że artykuł nic nie zmieni na placu budowy.A Pan Łukasz mógł wybudować sie w Mielcu ,tam miałby wiecej chodników. 08:17, 03.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tbgtbg

1 1

Awantura o nic. O wiele bezpieczniej jeździć rowerem po ulicy niż po tym pseudo chodniku z płyt.
A "madek" z dziećmi w wózkach jest tam "na lekarstwo".
W granicach miasta zbudowano pseudo ciąg pieszo - rowerowy, którym jeździ się niewiele lepiej niż po wertepach z płyt chodnikowych - podniesione krawężniki i źle oznakowane przejazdy, nieciągłości drogi rowerowej, "madki" prowadzące wózki z dziećmi po rowerowej stronie (że bardziej płaska i nie telepie dzidziusiem?). Niestety zmuszony przepisami (zakaz jazdy rowerem po ulicy), po wjeździe w granice miasta muszę po tym czymś jechać. 10:38, 05.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BezpieczniBezpieczni

1 1

Niebezpieczni to są rowerzyści na obwodnicy Mielca. 0 odblasków i nawet nie trzymają sie pobocza . 18:11, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA