Zamknij
REKLAMA

Przejazd kolejowy zamknięty. Budują nową drogę

08:58, 14.05.2022 | mb
Skomentuj
REKLAMA

Do zmian komunikacyjnych dojdzie w miejscowości Rzemień. Zamknięty będzie przejazd kolejowy, ale powstanie nowa droga gminna.

W związku z przebudową linii kolejowej biegnącej przez teren Gminy Przecław i związaną z tym reorganizacją ruchu drogowego zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Rzemieniu - zjazd na tzw. „Młynówkę”.

Powoduje to konieczność budowy nowej drogi zabezpieczającej dojazd do drogi wojewódzkiej dla nieruchomości pozbawionych tego dostępu. Dlatego też PKP PLK S.A. zobowiązały się do zaprojektowania i wybudowania drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej, przeznaczonej do ruchu w obydwu kierunkach, która zostanie przekazana w zarząd Gminy Przecław.

- Nowa droga gminna skomunikuje w bezpieczny sposób mieszkańców okolic zabytkowej baszty w Rzemieniu z drogą wojewódzką oraz przyczyni się do rozwoju tej części gminy - przekazuje Urząd Miejski w Przecławiu.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

xb jxb j

7 2

na focie jest bardziej sciezka rowerowa niz powazna droga dla samochodow wiec miejmy nadzieje ze szer asfaltu bedzie nim 6 metrow 09:06, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UkrUkr

1 6

To droga do nikąd... 10:44, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sciezka rowerowa niesciezka rowerowa nie

0 0

patrzac na szerokosc tej drogi ze zdjecia mozna wnioskowac ze bedzie to g....o nie droga szer.3 metrow bravo planista za polot oraz rozbujala fantazje 02:49, 16.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%