Zamknij
REKLAMA

VII gminny piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka [FOTO]

13:59, 07.06.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Po raz VII w gminie Padew Narodowa zorganizowany został Gminny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka oraz VI  Gminny Przegląd Taneczny Przedszkolaków. 

Była to  impreza  z mnóstwem atrakcji skierowanych nie tylko do dzieci, ale także do rodziców.  Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez  wójta Roberta Plutę, Przewodniczącego Rady Gminy Janusza Bika oraz Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Marzenę Szkotnicką. Po przywitaniu wszystkich przez władze gminy, odbył się VI  Gminny Przegląd Taneczny Przedszkolaków, w którym wzięli udział: Przedszkole „Smyki”, Przedszkole „Promyczek” oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej. 

Przedszkolaki świetnie radziły sobie na dużej scenie prezentując świetnie dopracowane układy taneczne. Następnie wystąpiły dwie grupy taneczne z zespołu Flash działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury pod okiem Katarzyny Serafin. 

Po występach młodych tancerzy odbył się pokaz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Padwi Narodowej, w którym strażacy zaprezentowali swoje umiejętności. Można było zobaczyć z bliska nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Po pokazie zostały przeprowadzone liczne konkursy z nagrodami przez animatorki: Magdalenę Kukułkę oraz Katarzynę Muchę. Przygotowano wiele atrakcji w tym: wesołe miasteczko, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami a także catering. 

 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA