Zamknij

Rusza budowa nowego obiektu dla pogotowia w Przecławiu

Redakcja hej.mielec.pl Redakcja hej.mielec.pl 06:00, 05.02.2026 Aktualizacja: 15:15, 04.02.2026
Rusza budowa nowego obiektu dla pogotowia w Przecławiu Fot. Gmina Przecław

Dziś formalnie przekazano wykonawcy plac budowy przy ul. Kilińskiego 39 w Przecławiu, gdzie powstanie nowy garaż z zapleczem technicznym dla ambulansów pogotowia ratunkowego. To konsekwencja podpisanej 23 stycznia umowy na realizację tej inwestycji.

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego garażowego dla ambulansów Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu wraz z niezbędną infrastrukturą na nieruchomości gruntowej położonej ul. Kilińskiego 29 w Przecławiu.

Prace obejmą m.in. instalację fotowoltaiczną, a koszt całej inwestycji to 330 tys. zł. Roboty budowlane mają się zakończyć do końca kwietnia.

Dlaczego to tak ważne? Dobrze zabezpieczone karetki to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy - ambulanse są świetnie wyposażone, zespoły mają na pokładzie niezbędne leki, a bezpieczny garaż pozwoli lokować wszystko w idealnych warunkach i w gotowości do akcji.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%