::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8373"}
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=5iqgufY1BAQ"}
::addons{"type":"forecast"}
Józef P daje premie 16:28, 30.11.2020
Postanowiłem dać Kacprowi premie za szczególne zasługi dla gminy załatwił tyyyyle spraw ze ho ho
obserwa tor21:13, 30.11.2020
Jakoś nie widać żeby służby drogowe się przebudziły. Czekają aż śnieg spadnie, ...gołoledź to przecież nie ich działka. Śpijcie dalej. Oby nie doszło do tragedii. Próbka jazdy na lodzie była w poprzedni piątek.
Mieszkaniec23:53, 30.11.2020
To nie jest wina służb drogowych że późno wyjeżdżają... To wyłącznie zależy od zarządców dróg, wójta burmistrza itp czy wyślą drogowców by odśnieżali drogi
pogodynka22:06, 30.11.2020
mase sniegu spadło - ludzie - nie kompromitujcie sie!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz