Zamknij
REKLAMA

Teatr Tańca "AleToNic" poszukuje tancerek

13:38, 14.06.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Działający w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu Teatr Tańca „AleToNic” organizuje nabór uzupełniający do najmłodszej grupy teatru.

„AleToNic” poszukuje dziewczynek w wieku 9-10 lat (roczniki 2011 i 2012), które wykazują predyspozycje taneczno-akrobatyczne oraz pasję i zapał do nauki tańca.

Dlaczego fajnie być AleToNic-ką?

Teatr Tańca „AleToNic” istnieje od 2004 roku. Instruktorem i choreografem jest Iza Serwan. Grupa w swoim repertuarze ma miniatury i etiudy taneczno-teatralne oraz choreografie solowe i duety, które prezentowane były na ogólnopolskich przeglądach, festiwalach i konkursach.Zespół wielokrotnie zdobywał prestiżowe nagrody i wyróżnienia oraz uznanie jury i publiczności za osiągnięcia taneczne.

Teatr Tańca „AleToNic” pracuje w oparciu technikę tańca współczesnego i modern. Program zajęć obejmuje również elementy akrobatyki artystycznej oraz szeroki wachlarz zajęć scenicznych.

Zajęcia najmłodszej grupy teatru odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki, godz.16:00-17:00) w Domu Kultury SCK w Mielcu.

Jak można do nas dołączyć?

Chętne dziewczynki w wieku 9-10 lat zapraszamy do udziału w lekcji sprawdzającej predyspozycje taneczne (wymagany kostium do ćwiczeń i obuwie zmienne).

Termin przesłuchań: 23.06.2021 roku (środa), godz.18:00, sala nr 1 Dom Kultury SCK w Mielcu, al. Niepodległości 7

Chęć uczestnictwa w przesłuchaniach prosimy zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu 607 141 819 lub pisząc wiadomość na skrzynkę Teatru Tańca „AleToNic” na Facebooku.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%