Zamknij
REKLAMA

Problemy znanego serialu telewizyjnego, w którym gra mielczanka

23:56, 05.04.2020 | P.C
Skomentuj
REKLAMA

Epidemia koronawirusa uderzyła mocno w branżę rozrywkową. Kłopoty mają także producenci seriali telewizyjnych. Przerwane zostały prace przy serialu „Na wspólnej”, aktorzy dostali wypowiedzenia. Jedną z wiodących postaci kreuje obecnie w tym serialu mielczanka Dorota Krempa.

Dorota pojawiła się w „Na Wspólnej” w 2019 roku, w odcinku numer 2262. Zagrała już w kilkudziesięciu odsłonach serialu, który premierę miał w 2003 roku i opowiada o losach mieszkańców kamienicy przy ulicy Wspólnej. Mielczanka kreuję postać Anety Siwek-Żbik.

Od kilkunastu lat w serialu gra Sylwia Gliwa, która teraz zdradziła informacje o kłopotach producenta „Na Wspólnej” spowodowanych epidemią koronawirusa. Donoszą o tym także ogólnopolskie media.

– Postawiono nas pod ścianą. Firma Fremantle, która produkuje „Na Wspólnej”, rozwiązała z nami umowy o dzieło z dnia na dzień. Była nawet informacja, że jak nie podpiszemy rozwiązania umowy, nie dostaniemy wynagrodzenia za marzec – opowiada w dziennik Fakt Gliwa, która od pierwszego odcinka gra Monikę.

– To wypowiedzenie jest spowodowane pandemią. Firma, by przetrwać, musi się desperacko ratować. Dlatego okrojono nam wypłatę za poprzedni miesiąc, mimo zrealizowania naszej pracy. W wypowiedzeniu jest napisane, że firma ma nadzieję na powrót do współpracy, gdy sytuacja w kraju się uspokoi, ale jak to będzie i na jakich warunkach, nie wiem – dodaje Gliwa.

Udział w „Na Wspólnej” to nie jedyne miejsce aktorskiej aktywności mielczanki Doroty Krempy. Związana jest także z Teatrem 6. Piętro. Działalność tej instytucji jednak także jest zawieszona.

ZOBACZ WIDEO - prezentacja gry aktorskiej Doroty Krempy:

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA