Zamknij
REKLAMA

Będzie kolejny Powiatowy Jarmark Świąteczny

11:25, 08.10.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Mielcu zorganizuje Powiatowy Jarmark Świąteczny. Wydarzenie zaplanowano na 15 grudnia.

Powiatowy Jarmark Świąteczny jest imprezą, która na stałe wpisała się w kulturalny kalendarz Mielca. Przedświąteczne zakupy w urokliwej scenerii mieleckiego Rynku z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Tylko w ubiegłym roku kiermasz odwiedziło kilka tysięcy mieszkańców miasta i powiatu, stoiska przygotowało zaś 70 wystawców z całego kraju. Wśród ich szerokiego asortymentu mieszkańcy mogli znaleźć m.in. własnoręcznie wykonywane ozdoby bożonarodzeniowe i kartki świąteczne, stroiki i choinki, a także całą gamę produktów spożywczych: od świątecznych specjałów regionu, przez oscypki, chałwy i miody, aż po domowe wypieki w postaci pieczywa, ciast i ciasteczek.

- Serdecznie zapraszamy wystawców do odwiedzenia powiatu mieleckiego także w bieżącym roku. Do udziału w jarmarku zachęcamy w szczególności lokalnych artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, szkoły, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje chcące zaprezentować produkty o tematyce bożonarodzeniowej – mówi Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Od 8 października do 9 grudnia br. potrwa nabór wystawców na kolejną edycję Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu. Szczegóły na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Mielcu.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

mielczaninmielczanin

0 0

co sie buduje na gorce cyranowskiej12:08, 10.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GRRRGRRR

0 0

POMNIK 16:25, 29.10.2019


REKLAMA