Zamknij
REKLAMA

Będzie czwarta edycja Biegu Hetmana. Trwają zapisy!

11:20, 22.07.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

16 sierpnia odbędzie się czwarta edycja Biegu Hetmana. Podobnie jak w ubiegłych latach trasa będzie liczyć 5 km i poprowadzona zostanie mieleckimi bulwarami. Na imprezie na dobre zagościł elektroniczny pomiar czasu, a na mecie tradycyjnie będą czekać na uczestników medale. Wszystko w militarnej scenerii na terenach zielonych przy ul. Rzecznej.

W tym roku na trasie nie będzie przeszkód. - Mamy dla Was tym razem bieg z obciążeniem, a dokładniej worki z piaskiem. Panie pobiegną z dodatkowymi 5 kg, a panowie z 10 kg bagażu na plecach - przekazuje organizator.

Nagrody przyznawane będą:

Kategoria OPEN:
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe 1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni:
16-22 lata
23-35 lat
36-50 lat
51+ lat

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Po biegu zapraszamy obędzie się dekoracja uczestników, będzie też posiłek regeneracyjny. Grochówkę przygotuje Dom Dziecka w Skopaniu, a podamy ją prosto z wojskowej kuchni polowej.

Zapisy online na stronie: http://www.studiowizualne.com/

Organizatorami biegu są Klub Historyczny Prawda i Pamięć, Zmotoryzowana GRH im. gen. Stanisława Maczka oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Patronat Honorowy nad biegiem objęli Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Firma Gardner Aerospace Mielec Sp. z o.o. oraz Euro-Eko Sp. z o.o. Pomysłodawcą i dodatkowo sponsorem biegu jest mielecki Radny Jakub Cena i Adam Gryczman dowódca GRH.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

człekczłek

0 2

dajcie już spokój z tą militaryzacją każdego wydażenia 10:32, 12.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA