Zamknij
REKLAMA

Market polskiej sieci A&K ruszył w Radomyślu Wielkim. Z sukcesem [FOTO]

14.56, 03.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10.23, 07.12.2022

Przy ulicy Kościuszki w Radomyślu Wielkim wystartował nowy sklep A&K Hurt-Market. To gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnych cen.

A&K Hurt-Market to sieć marketów z artykułami spożywczo – przemysłowymi. Dotychczas wszystkie sklepy były zlokalizowane w Mielcu. Od soboty 3 grudnia A&K funkcjonuje także w Radomyślu Wielkim.

[FOTORELACJA]9724[/FOTORELACJA]

Sklep powstał przy ulicy Kościuszki. To nowoczesny market urządzony na sporej powierzchni, w charakterystycznym dla tej sieci współczesnym designie. Klienci mogą korzystać także w udogodnień, jak e-kolejka znacznie skracająca czas zakupów w dziale mięsnym, samoobsługowe kasy czy wygodna maszyna do krojenia pieczywa. 

W A&K Hurt-Market można zakupić artykuły spożywcze, chemię domową, kosmetyki, małe AGD, artykuły higieniczne oraz przemysłowe - czyli wszystko, co przydaje się na co dzień.

Pierwsi klienci radomyskiego sklepu pojawili się w sobotę o 7:00, wraz z otwarciem obiektu. Market szybko się zapełnił zaciekawionymi mieszkańcami okolicy, ale nie brakowało też klientów znających tę sieć z Mielca i podkreślających swoje zadowolenie z faktu, że teraz na ulubione zakupy będą mieć znacznie bliżej.

Na półkach w A&K nie brakuje produktów lokalnych czy regionalnych, także od dostawców z powiatu mieleckiego, które cechuje wysoka jakość. Zmotoryzowani klienci mają natomiast do dyspozycji obszerny parking, położony bezpośrednio przy drodze z Radomyśla Wielkiego do Dulczy Małej. Do sklepu można dotrzeć wygodnie zarówno z centrum Radomyśla, jak i z obwodnicy tego miasteczka.


 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%