Zamknij
REKLAMA

Stara Cegielnia Apartamenty [FOTO, WIDEO]

13.52, 13.03.2022 Materiały partnera Aktualizacja: 12.30, 17.03.2022

To będzie prestiżowa lokalizacja, blisko starego miasta. Powstaną tam nowoczesne budynki wielorodzinne. Inwestor dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę, wkrótce rozpocznie się sprzedaż apartamentów.

Inwestycja mieszkaniowa Stara Cegielnia Apartamenty zrealizowana zostanie w miejscu dawnej cegielni, u zbiegu ulic Wojsławskiej i Racławickiej. Teren przygotowany jest już pod prace budowlane, te rozpoczną się 21 marca. 

ZOBACZ WIDEO 

Nowe osiedle będzie bardzo dobrze skomunikowane, blisko zabudowy starego miasta, bulwarów nad Wisłoką, ale także sklepu spożywczego Lidl, restauracji McDonalds i klubu Extreme Fitness.

Na dużym obszarze około dwóch i pół hektara powstanie 455 mieszkań w sześciu budynkach oraz kompleks lokali usługowych typu: kawiarnia, fryzjer, kosmetyczka, przedszkole, osiedlowy minimarket spożywczy. 

Stara Cegielnia będzie się wyróżniała nowoczesnością. Powstaną stacje ładowania samochodów elektrycznych, dla wind i powierzchni wspólnej przewidziane zostało zasilane z instalacji fotowoltaicznej, co oznacza oszczędności w opłatach za energię. 

Inwestorami są doświadczone mieleckie firmy Centrobud oraz Agrobaza, które w swoim portfolio mają już kilkaset mieszkań. Generalnym wykonawcą jest Agrobaza - znana na regionalnym rynku budowlanym. Projektem nowego osiedla zajmuje się także pracownia z Mielca - Lemaa Architekci

Apartamenty będą posiadały przestronne tarasy na ostatnich kondygnacjach, loggie i balkony oraz ogródki na parterze, a ich powierzchnia użytkowa zadowoli każdego, bo zaplanowane zostały mieszkania od 28 do 120 metrów kwadratowych. Do dyspozycji będą również podziemne miejsca parkingowe i pomieszczenia gospodarcze. 

ZOBACZ WIZUALIZACJE [FOTORELACJA]9032[/FOTORELACJA]

Więcej informacji wkrótce na Facebooku: Stara Cegielnia Apartamenty Mielec oraz na stronie staracegielnia.com

 

hej.mielec.pl

Tylko u nas!

 

 


 

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%