Zamknij
REKLAMA

Radna Jakubowska pozostanie w koalicji prezydenckiej

11:37, 04.11.2021 | PC
Skomentuj
REKLAMA

Nie potwierdzają się spekulacje o możliwości odejścia radnej Mirosławy Jakubowskiej z ugrupowania Nasz Mielec i koalicji wspierającej prezydenta Jacka Wiśniewskiego. Sama radna stanowczo zaprzecza.

Kilka tygodni temu radni miejscy Magdalena Weryńska-Zarzecka i Wiesław Truniarz opuścili ugrupowanie Razem Dla Ziemi Mieleckiej i wybrali funkcjonowanie w samorządzie w roli radnych niezależnych. W ten sposób koalicja Razem Dla Ziemi Mieleckiej - Nasz Mielec, która wspiera prezydenta Jacka Wiśniewskiego, utraciła matematyczną większość głosów w Radzie Miejskiej, nawet przy regularnym wsparciu radnego Grzegorza Ziomka, który startował z listy Kukiz’15. 

Wśród samorządowców nie brakowało wówczas spekulacji, że koalicję opuści też radna Mirosława Jakubowska, a radni niezależni nawet rozważają powołanie własnego ugrupowania. 

Sama Mirosława Jakubowska oświadczyła nam jednak, że nie ma w planach zmiany barw i pozostanie w koalicji wspierającej prezydenta Jacka Wiśniewskiego, czyli jednocześnie w ugrupowaniu Nasz Mielec. 
 

[ZT]65454[/ZT]

 

Jak oceniasz pracę Mirosławy Jakubowskiej w radzie miejskiej?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
DOBRZE 25%
ŹLE 75%
(PC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Mielczanin org.Mielczanin org.

2 5

ja mam na to wy....je....ba...ne 17:01, 04.11.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Radny Zależny Radny Zależny

3 0

Jak większość typowych zjadaczy chleba, potem przed klatką z żubrem narzekasz jak to jest chu***o, i kto na nich głosował jak ja na wybory nie chodzę.... normalni złodzieje, niech się za robotę wezmą :) nie szanuje ludzi piszących takie komentarze. Nic to nie wnosi był tylko coś *%#)!& 17:59, 04.11.2021


Poseł na sejmPoseł na sejm

12 2

Najlepsze co w tej kadencji zrobiła Radna Jakubowska to chaczapuri kurczak-pieczarka i wniosek o odwołanie Jarka Szczerby 👍 18:07, 04.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Adamowicz vol.2Adamowicz vol.2

6 2

Tyle samo warta co ten prezydencik jak syf rakotworczy był w powietrzu tak dalej jest i cisza. 21:19, 04.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%