Zamknij
REKLAMA

Co sprawia, że osprzęty Legrand są często wybierane?

14:57, 13.10.2021 | Materiał partnera

Minimalizm i prostota to cechy, na które zwracamy uwagę coraz częściej. Ogromna popularność dominującego stylu nowoczesnego sprawiła, że nieskomplikowane elementy wystroju stały się nowym standardem podczas kompletowania domowego wyposażenia. Nie oznacza to, że powinniśmy bagatelizować kwestię wyglądu kupowanego przez nas osprzętu. Proste kształty nadal mogą stanowić dekorację pokoju dziecięcego lub sypialni. Nierzadko zdarza się, że to właśnie osprzęt pomaga nam nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Do najpopularniejszych wyborów należą tu nowoczesne kontakty i gniazdka Legrand, cenione w Europie za idealne połączenie niezawodności i minimalistycznego wyglądu. W niniejszym artykule przybliżymy Państwu te wyjątkowe osprzęty.

Osprzęt dla każdego

Jednym z największych atutów marki Legrandjest możliwość wszechstronnego zastosowania oferowanych przez nią gniazdek i wyłączników. Oprócz nietypowych kolorów i różnych modeli ramek możemy wybrać prostą w montażu serię Niloe lub stylowe osprzęty Cariva. Sprawia to, że produkty tej marki pomogą nadać wyjątkowy charakter naszym czterem kątombez konieczności szukania kompromisów. Przykładowo, ramki Cariva pozwalają nam na estetycznie wyglądający montaż nawet pięciu gniazdek, co czyni je znakomitym wyborem do salonów wyposażonych w złożone systemy kina domowego.

Oprócz standardowych gniazdek elektrycznych znajdziemy tu również przelotowe i końcowe modele telefoniczne albo komputerowe. Dzięki temu osprzęt staje się estetycznym rozwiązaniem nie tylko do domów i mieszkań, ale też nowoczesnych pomieszczeń biurowych lub sklepów internetowych. Ramki Legrand to także prostota – oprócz łatwego, niewymagającego narzędzi montażu, osprzęty oferują również możliwość umieszczenia ich zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Wygląd osprzętu Legrand

Piękne wykonanie to cecha, z którą od lat utożsamia się kontakty i gniazdka Legrand. Eleganckie wykończenie i przystępna cena, sprawia, że osprzęt stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla dużych domów, jak i niewielkich mieszkań. Oprócz standardowych, białych ramek, znajdziemy również modele kremowe, popielate oraz czerwone. Dzięki temu, osprzęty Legrand nie psują wystroju wnętrz, pozwalając domownikom na tworzenie wyjątkowych aranżacji. Oprócz różnych wariantów kolorystycznych, ramki od tego producenta mogą, na życzenie klienta, zostać uzupełnione akcentami szklanymi, drewnianymi lub kamiennymi. Sprawia to, że zakupione ramki znakomicie sprawdzą się nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych lub industrialnych.

Bezpieczeństwo osprzętów Legrand

Oprócz świetnego wyglądu i praktyczności nowoczesne gniazdka i kontakty powinny cechować się również bezpieczeństwem. Z tego też powodu, osprzęty marki Legrand zostały zaprojektowane tak, aby ich codzienna eksploatacja przebiegała bezawaryjnie i nie zagrażając domownikom. Szczelne obudowy zapobiegają zachlapaniu i zakurzeniu gniazdka. W ofercie Legrand dostępne są również modele z praktyczną klapką, chroniące dzieci przed włożeniem palców do gniazdka.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%