Zamknij
REKLAMA

Zepsute AGD? Serwisanci powiedzą, co dalej...

12:11, 18.02.2021 | Materiał partnera

Naprawa sprzętu AGD to prawdziwe wyzwanie. I to nie tylko dla fachowców, którzy mają to zrobić, ale przede wszystkim dla posiadacza takowych urządzeń. Nie da się ukryć, że czasami jest ona po prostu nieopłacalna. Ale tylko czasami... Zwykle urządzenia AGD dają się naprawić, choć - trzeba to przyznać - mało profesjonalni diagności i "fachowcy" nie zawsze mogą i chcą to zrobić.

U nas jest inaczej. Dla specjalistów z Fix AGD, nierozwiązywalne problemy po prostu nie istnieją! Wystarczy tylko spojrzeć na nasze statystyki. Dowodzą one, że w większości przypadków artykuły gospodarstwa domowego "padają ofiarą" mało znaczących awarii, których koszt naprawy nie jest duży. Chcąc coś naprawić, trzeba to zdiagnozować. Nasz zespół jest w tym najlepszy.

Praca, doświadczenie i... szybki kontakt

Specyfika działania firmy Fix AGD jest - nawet jak na dzisiejsze czasy - niezwykle elastyczna. Wystarczy tylko zgłosić awarię (infolinia jest czynna przez całą dobę), a resztę wykonają za nas pracownicy tej firmy:

  • po pierwsze - wybiorą fachowca, który może naprawić awarię,
  • po drugie - skontaktują się z nami, by umówić się na wizytę specjalisty,
  • po trzecie - przyjadą do nas, dokonają oględzin sprzętu i powiedzą co dalej.

Procedura jest zatem bardzo prosta. To jednak nie wszystko! Pracownik firmy FiX AGD przyjedzie na miejsce, sprawdzi stan sprzętu i postawi stosowną diagnozę. Co ważne - będzie to w pełni trafna diagnoza, a nie porada w stylu "po co naprawiać; lepiej kupić nowe". Koszt takiej usługi może się zatem zamknąć już w 150 złotych. W przeciwieństwie do diagnoz realizowanych przez amatorów i półprofesjonalistów, kwota ta jest naprawdę bardzo niska.

Minimalizacja kosztów, maksymalizacja zadowolenia

Zgoda, większość diagnoz to wydatek rzędu 50 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że z reguły kończą się one wciąż tym samym, to jest... zaleceniem kupna nowego sprzętu. Oznacza to konieczność wydania nawet kilku tysięcy złotych i to w momencie, gdy nasz budżet jest na to najmniej przygotowany. Wydanie 150 złotych na znacznie trafniejszą diagnozę, jest po prostu dużo bardziej opłacalne! Czasami "nieusuwalne" usterki, wiązały się tak naprawdę z wydatkiem kilkudziesięciu złotych. Cóż... przetarte kable i inne, niewielkie uszkodzenia, to najczęstsza przyczyna wielu różnych awarii.

Reasumując, firma Fix AGD, to:

  • pewność, że usterka zostanie zdiagnozowana i naprawiona w możliwie najszybszym terminie,
  • gwarancja dojazdu do klienta, a także pewność, że analiza stanu technicznego sprzętu AGD, zostanie zrealizowana na profesjonalnym poziomie,
  • niewielkie koszty i jednocześnie dostęp do rzetelnych fachowców, dla których sprzęt AGD nie ma żadnych tajemnic.

Co ważne, firma Fix AGD realizuje naprawy sprzętu takich marek, jak LG, Bosch / Siemens, Ariston / Indesit, Electrolux, Whirlpool, Candy, Amica, Samsung, Mastercook, Gorenje, Miele.

Podsumowanie

Fix AGD to nie tylko zespół profesjonalistów. To grupa pasjonatów, dla których artykuły gospodarstwa domowego nie mają żadnych tajemnic. Może zatem warto skorzystać z ich usług?

Źródło:

https://fixagd.pl/

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%