Zamknij
REKLAMA

Maszyny błyskowe Modico do ekspresowego wyrabiania pieczątek dla Twojej firmy

11:08, 29.10.2020 | Materiał partnera

Pieczątki to nieodłączny element wyposażenia biura, a nierzadko również stanowisk pracy niezwiązanych bezpośrednio z wystawianiem czy przyjmowaniem dokumentów. To sprawia, że nasze wymagania względem stempli stale rosną, a my poszukujemy systemów umożliwiających nam szybkie wyrabianie pieczątek o doskonałych parametrach użytkowych. Jednym z takich systemów są maszyny błyskowe Modico przeznaczone do ekspresowego wyrabiania pieczątek w technologii Sun Stamper, powszechnie nazywanej błyskową lub flashową.

Maszyny błyskowe pracujące w technologii Sun Stamper

Maszyny błyskowe Modico to szeroka gama profesjonalnych urządzeń służących do wyrobu pieczątek. Oferowane urządzenia są wykonane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów renomowanych światowych marek, co przekłada się na ich wysoką skuteczność oraz niezawodność. Każda maszyna jest wyposażona w płytę główną wraz z procesorem sterującym procesem naświetlania. Dzięki temu materiał jest naświetlany równomiernie w każdym punkcie, a my uzyskujemy pieczątki gwarantujące najwyższą jakość odbitki – niezależnie czy odbijany wzór składa się z precyzyjnych detali czy prostego kroju czcionki i dużych, czytelnych elementów. Bez znaczenia dla jakości odbitki jest również kolor wybranego tuszu.

Maszyny błyskowe Modico są dostępne w wielu modelach – od urządzeń przeznaczonych dla bardzo małej produkcji (np. na potrzeby własne niewielkiego biura), przez urządzenia przeznaczone dla małej i średniej produkcji oraz maszyny dedykowane do bardzo dużej produkcji (doskonałe dla dużych firm i niewielkich punktów usługowych), aż po urządzenia przemysłowe przeznaczone do masowego wyrobu pieczątek. Te ostatnie umożliwiają jednoczesne naświetlanie nawet do 30 gumek. Dodatkowo maszyny błyskowe różnią się pod względem rozmiaru obsługiwanych gumek, co pozwala produkować pieczątki w różnych kształtach i wymiarach, w tym także funkcjonalne pióra i długopisy Modico z pieczątką w skuwce. Bogactwo i zróżnicowanie oferty nowoczesnych maszyn poligraficznych Modico przeznaczonych do produkcji wysokojakościowych pieczątek w technologii Sun Stamper sprawia, że każdy biznes z łatwością znajdzie rozwiązanie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Za wyborem technologii Sun Stamper przemawia szybkość i łatwość wyrobu stempli, a także duża swoboda w zakresie projektowania treści pieczątki. Pieczątki produkowane metodą błyskową nie rozmazują się, zapewniając wyraźne i czytelne odbitki na różnych powierzchniach.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA