Zamknij
REKLAMA

Pomysł na dekoracje ścian - obrazy Canvas!

20:13, 05.12.2019 | Materiał partnera

Dekorowanie ścian może być prawdziwym wyzwaniem! Z jednej strony chciałoby się coś powiesić, z drugiej trudno zdecydować co. Kiedyś do wyboru były tylko obrazy. Dziś można zawiesić plakat, zdjęcie, fotoobraz. Co wybrać? Coraz większą popularność zyskują obecnie obrazy Canvas. Słyszeliście już o nich?

Obrazy Canvas – obrazy na płótnie

Mówiąc najprościej obrazy Canvas to obrazy nadrukowane na płótno canvas, które doskonale imituje prawdziwe płótno malarskie. Możecie na nich zamieścić dowolne zdjęcie lub grafikę. W zasadzie sami stajecie się autorami swojego obrazu. Co więcej, takie obrazy na płótnie mogą składać się z kilku elementów, tworzących jedną kompozycję na ścianie. Jakie jeszcze zalety posiadają obrazy Canvas?

Za co można pokochać obrazy na płótnie?

Bardzo ważną zaletą obrazów na płótnie jest całkowita dowolność tematyczna. Można na nich umieścić dosłownie wszystko! To znowu oznacza, że łatwo dostosować je do każdego stylu wnętrza. Doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami, jak i rustykalnymi czy nawet glamour. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią grafikę lub zdjęcie. Sprawdzą się zarówno jako ozdoba salonu, jak i pokoju dziecięcego, sypialni lub kuchni.

Kolejna ważna cecha fotoobrazów na płótnie to ich odporność na promieniowanie UV. Ta cecha sprawia, że obraz nie odbrawiaa się po kilku miesiącach. Może nam służyć wiele lat, wciąż zachowując świetny wygląd.

Wymieniając zalety obrazów na płótnie, nie sposób nie wspomnieć o tym, że nie trzeba na nie długo czekać. Wystarczy wybrać zdjęcie lub grafikę i złożyć zamówienie. Wydruk takiego obrazu nie trwa długo, więc można go szybko odebrać, powiesić na ścianie i cieszyć nim swoje oczy.

Poza tym płótno to szlachetny materiał, który doda klasy każdemu obrazowi. Świetnie się nadaje do prezentowania zdjęć. Na przykład coraz więcej fotografów na swoich wystawach stawia właśnie na wydruki zdjęć na płótnie canvas. Jeśli więc ktoś z was jest zapalonym fotografem – amatorem, to czemu nie pójść w ślady profesjonalistów i nie udekorować ścian własnymi fotografiami wydrukowanymi na płótnie canvas?

Obrazy Canvas – na każdą kieszeń

Wymienione wyżej zalety obrazów Canvas wyraźnie przemawiają za tym, żeby wziąć je pod uwagę planując dekorację ścian. Dodatkowym powodem, dla którego naprawdę warto to zrobić, jest ich niewielka cena. Zamówienie obrazu u malarza, czy nawet kupienie gotowego oznacza spory wydatek. Inaczej jest w przypadku fotoobrazów na płótnie. Oczywiście cena zależy od formatu, ale nawet za duży rozmiar możemy zapłacić poniżej 100 zł. Chyba przyznacie, że to niewiele? Jeśli więc sami zastanawialiście się co powiesić w swoim salonie, to teraz już macie odpowiedź!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA