Zamknij
REKLAMA

Szkoła kosmetyczna bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

14:54, 20.05.2022 | Materiał partnera

Kierunki związane z pielęgnacją i upiększaniem ciała od lat cieszą się niezmienną popularnością. Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej zamożne, dlatego wielu ludzi może pozwolić sobie na usługi kosmetyczki czy podologa. Kształcenie specjalistów z zakresu kosmetyki do tej pory odbywało się stacjonarnie, przez co nie każdy mógł pozwolić sobie na naukę. Sytuacja uległa diametralnej zmianie, od kiedy pojawiła się szkoła oferująca wysokiej jakości naukę online.

Roczna szkoła medycyny estetycznej - Twoja szansa na rozwój kariery

Pandemia sprawiła, że nauka i praca przez internet przestały być dziwnym pomysłem, a stały się naszą codziennością. Wiemy już, że kształcenie online może dać równie dobre, a nawet lepsze efekty niż zajęcia stacjonarne. Roczna szkoła kosmetyczna oferuje nam takie kierunki jak między innymi:

- stylizację brwi i rzęs,
- stylizację paznokci,
- masaż,
- podologię,
- makijaż permanentny,
- fryzjerstwo,
- trychologię,
- kosmetologię,
- medycynę estetyczną,
- i wiele innych.

Ukończenie edukacji przez internet daje nam takie same uprawnienia jak uczęszczanie do szkoły stacjonarnej. Założyciele szkoły deklarują, że do wszystkich kursów online w regularnej ofercie oraz poszczególnych bloków tematycznych w ramach rocznej szkoły online można uzyskać zaświadczenie MEN.

Kosmetologia online - wyrównujemy szanse

Założenie szkoły oferującej zajęcia online to wielka szansa dla osób, które marzyły o szkoleniach kosmetycznych, jednak z różnych względów nie mogły sobie na nie pozwolić. Problemem był przede wszystkim fakt, że wszystkie liczące się szkoły kosmetyczne zlokalizowane są w wielkich miastach. Osoby pochodzące z małych miejscowości musiały przeznaczyć dużo czasu i pieniędzy na dojazdy i noclegi. W przypadku ludzi młodych, nie mających zobowiązań taki plan mógł się powieść. Niestety osoby posiadające rodziny (zwłaszcza z małymi dziećmi) i pracę na etacie musiały odłożyć marzenia o edukacji na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Możliwość nauki online wyrównuje szanse. Wzięcie udziału w zajęciach przez internet wymaga on nas jedynie zarezerwowania sobie kilkudziesięciu minut w ciągu dnia (jest to wykonalne dla każdego). Nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy na zakwaterowanie, wyżywienie, benzynę czy bilety autobusowe. Rodzina nie robi też wyrzutów, że nasza edukacja odbywa się jej kosztem.

Zajęcia w rocznej szkole kosmetycznej

Zajęcia w rocznej szkole kosmetycznej odbywają się każdego miesiąca przez cały rok. Zazwyczaj organizuje się do 3 zajęć przez internet w ciągu miesiąca. Rocznie daje to 36 spotkań online. Dodatkowo uczestnicy zajęć dostają materiały uzupełniające wiedzę, z których mogą korzystać przez cały czas. Dużym atutem zajęć online jest anonimowość uczestników. Podczas spotkania z wykładowcą możemy zadawać pytania, jednak inni uczestnicy nie dowiedzą się, że pochodzą one od nas. Takie rozwiązanie sprawia, że nie czujemy się oceniani i kiedy czegoś nie rozumiemy - po prostu pytamy. W efekcie kończymy kurs mając świadomość, że wszystkie poruszone na nim zagadnienia są dla nas jasne.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%