Zamknij
REKLAMA

Walczą o pieniądze dla zwierząt. Każdy może pomóc!

07.33, 24.11.2022 mb Aktualizacja: 11.35, 24.11.2022
REKLAMA

Fundacja Animals Mielec bierze udział w konkursie na platformie „Ratujemy Zwierzaki” i walczy o 100 tys. zł na sprzęt, który pomoże w ratowaniu czworonogów.

Warunkiem na główną wygraną, a więc 100 000 zł, jest zebranie jak największej ilości unikatowych wpłat do skarbonki TUTAJ. - Wrzućcie dzisiaj do naszej konkursowej skarbonki dowolną kwotę. Może być to nawet 1 zł. Zachęcamy oczywiście do większych wpłat. Cała kwota uzbierana w ten sposób zostanie w całości przekazana Fundacji, a duża ilość wpłat da szansę na wygraną w konkursie - przekazuje Fundacja Animals Mielec.

Kwota z konkursu będzie wykorzystana na doposażenie szpitalika dla zwierząt i zakup zwierzakobusa. - Nie mamy samochodu fundacyjnego i zwierzaki wozimy prywatnymi samochodami. Wyobraź sobie koty, psy, które demolują nam prywatne samochody, załatwiają się pod siebie. Czy też zwierzęta z grzybicą i chorobami zakaźnymi. Samochody te są bardzo zniszczone przez pazury zwierząt, klatki, kenele, puszki itd. o zapachu nie wspominając - podkreśla Krzysztof Łączak, prezes fundacji. - Chcielibyśmy z tych środków kupić, nawet używany kilkunastoletni, ale własny samochód  do wożenia zwierzaków, choćby do weterynarzy.

Obecnie fundacja ma więcej wydatków niż darowizn. Okres zimowy jest niezwykle trudny pod tym względem. Dokarmianie bezdomnych zwierząt jest bardzo kosztowne. Do tego dochodzą kastracje zwierząt, których animalsi wykonują ponad 500 rocznie  i leczenie bezdomnych zwierząt.

Akcja trwa od 15 listopada do 15 grudnia 2022 r.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%