Zamknij
REKLAMA

Mobilizują się na pomoc Filipkowi. Weź udział w licytacjach!

12.08, 26.10.2022 ks Aktualizacja: 11.54, 31.10.2022
REKLAMA

Życie bez rąk blokuje rozwój Filipka. Zbieramy na pilną operację - przekazują organizatorzy zbiórki dla malca z gminy Przecław. Kolejni darczyńcy dołączają do szeregu licytacji na Facebooku. Warto wziąć w nich udział, by pomóc Filipkowi.

- Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby naszemu dziecku niczego nie brakowało. Niestety, tego czego teraz najbardziej potrzebuje, nie jesteśmy w stanie dać - zdrowie, które uwarunkuje jego przyszłość - przekazują rodzice Filipka z gminy Przecław.

- To dla nas, rodziców największy egzamin. Mimo tego, że Filipek jest jeszcze mały, to już dzisiaj rozgrywa się walka o jego dalsze życie. Niestety dodatkowo goni nas czas, którego mamy bardzo mało! - dodają.

Właśnie dlatego w serwisie siepomaga.pl ruszyła zbiórka środków na pomoc chłopcu. Celem jest uzbieranie 650 tys. zł - kwoty niezbędnej do podjęcia skomplikowanego leczenia.

- Nie możemy pozwolić, aby nasz syn musiał w przyszłości cierpieć. Dlatego musimy działać już teraz. Byliśmy na konsultacji u Dr. Paleya, gdy Filipek miał dwa miesiące. Lekarz zaproponował operację, która może pomóc w jego usprawnieniu. Dał nam nadzieję! Została wyznaczona kolejna wizyta, która odbyła się we wrześniu. Pan Doktor zdecydował, że podejmie się w pełni leczenia Filipka - przekazują rodzice.

- Niestety wtedy zobaczyliśmy też koszt wszystkich skomplikowanych zabiegów. Jest nam bardzo przykro, bo pomimo wielu starań zdecydowanie przerasta to nasze możliwości finansowe. Nie mamy szans sami zdobyć tak ogromnej kwoty! Dlatego błagamy o pomoc. To jedyna szansa na lepszy start naszego dziecka - dodają.

Na zbiórce pomoc się jednak nie kończy. Na Facebooku powstała już grupa organizująca w jednym miejscu szereg licytacji charytatywnych. Można na nich wylicytować np. niezapomniane chwile spędzone wśród druhów i druhen jednostki OSP Tuszyma. Wśród przewidzianych atrakcji m.in. zapoznanie specyfikacji pracy strażaka, prezentacja sprzętu strażackiego OSP Tuszyma i przejazd wozem strażackim!

 

Zobacz też inne licytacje dla Filipka - KLIKNIJ TUTAJ
 

(ks)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%