Zamknij
REKLAMA

Polski rekord Guinnessa dla kotów! Dołącz do akcji mielczan [WIDEO]

08:05, 15.02.2021 | P.C
REKLAMA

W środę 17 lutego 2021 roku - w Międzynarodowym Dniu Kota – mieleckie stowarzyszenie SOS KOTY Mielec podejmie oficjalną próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa, ustanowionego przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ – Światowy Program Żywnościowy. 

Ten rekord to największa ilość indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin, obecnie rekord wskazuje na 105 803 osoby.

Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie specjalna zbiórka, której celem będzie pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy, kto wpłaci chociaż złotówkę na akcję, pomoże pobić rekord.

- Zbieramy wszystkie siły, prosimy znajomych i nieznajomych z Polski i całego świata o  wsparcie nas w tym dniu. Zależy nam na pomocy osób znanych, które tego dnia udostępnią na swoich stronach na Facebooku/Instagramie/stronie www  post z informacją o akcji (który wcześniej udostępnimy, z linkiem źródłowym do zbiórki) i zachęcą swoich fanów do wspólnego bicia rekordu - wskazuje Stowarzyszenie SOS Koty Mielec. 

- Pomagamy kotom porzuconym, podrzuconym, chorym, rannym, i wolno żyjącym. Prowadzimy w Mielcu dom, do którego trafiają koty z Mielca i okolicznych wiosek, dla których brakuje miejsca w mieleckim schronisku. Przygarniamy, leczymy, socjalizujemy i szukamy dla kotów domów. W roku 2020 pod naszą opieką było w sumie 107 kotów. Całą naszą działalność finansujemy z datków osób prywatnych, nie dostajemy dotacji od miasta. Potrzeby są ogromne, a pieniędzy wciąż brakuje, dlatego postanowiłyśmy bić rekordy - wyjaśniają animalsi z SOS Koty.
 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%