Zamknij
REKLAMA

Czekolady premium - czym się wyróżniają, sprawdź w sklepie Wawel

10:09, 26.08.2020 | Materiał partnera

Czekolada to przysmak znany od lat. Z pewnością każdemu dobrze się kojarzy to słowo. Czekolada! Być może na myśl o niej czujemy smak dzieciństwa lub wyobrażamy sobie miłe chwile z bliskimi udoskonalone smakiem ulubionej czekolady. Na świecie znajdziemy mnóstwo smaków czekolad. Prawdziwi koneserzy tego przysmaku doceniają prawdziwą gorzką czekoladę. Wtedy można poczuć smak prawdziwego kakao. Wiele firm, w tym Wawel, oferuje czekolady Premium. Czym one są? Jak zostały przygotowane?

Linia czekolad Wawel

Smakosze czekolady z pewnością uwielbiają poznawać nowe smaki czekolad. Firma Wawel przygotowała serię czekolad Premium. Czym one są? Wszystkie czekolady Premium zachwycają eleganckim designem opakowań. Poczujemy na pewno różnicę w ich konsystencji. Czekolady z tej linii odznaczają się aksamitną konsystencją niż zwykłe czekolady. To wszystko dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Po otworzeniu opakowania takiej czekolady zobaczymy smukłą tabliczkę czekolady z tłoczonymi wzorami kakaowca i sygnaturą marki. Taki widok przygotowuje nas na wyjątkowe doznania. Czekolady Premium Wawel zostały przygotowane według specjalnej receptury. To właśnie dzięki niej uzyskano wyrazisty smak charakter. Prawdziwi smakosze czekolady będą się rozkoszować czekoladą Premium i na pewno nie jedną, a wszystkimi pięcioma wariantami. Można wybrać swój ulubiony i delektować się taką rozkoszą.

Czekolady Premium Wawel – najwyższa jakość

Odsłona czekolad Premium to 5 wariantów wyjątkowej czekolady. Każda tabliczka dostępna jest teraz w nowej odsłonie podkreślającej wyjątkowy charakter tabliczek. Już zaraz po otworzeniu czekolady zobaczymy i poczujemy charakter tej czekolady. Czekolady Premium to Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa, Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Każda z tych czekolad posiada głęboki smak, który zawdzięczamy dużej zawartości ziarna kakaowego oraz wydłużonemu procesowi uszlachetniania masy kakaowej. Trzeba również wspomnieć, że czekolady Premium Wawel nie zawierają dodatkowych, sztucznych składników np. oleju palmowego, aromatów i sztucznych emulgatorów.

Piękne wydanie czekolad Premium Wawel

Czekolady Premium Wawel to nie tylko smak prawdziwego kakao ale również klasyczny design opakowań. Wystarczy spojrzeć na czekoladę w sklepie i się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia. Czekolady przyciągają ciemnobrązową kolorystyką z elementami złota i elegancką matową etykietą. Także nowa forma samej tabliczki jest smuklejsza i delikatniejsza z widocznymi wypukłymi elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki. Czekolady została poddana długiemu procesowi konszowania i dzięki temu zyskała aksamitną i wyjątkowo delikatną strukturę. Te wszystkie procesy sprawiają, że każdy kawałek czekolady pozwoli nam poczuć prawdziwą rozkosz czekolady Premium. Warto sprawdzić każdy smak czekolady i poruszyć swoje zmysły.

Poznaj czekolady Premium od Wawel.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA