Zamknij

Walentynki Latino w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Wojsławskiej

10:42, 19.02.2016 Aktualizacja: 10:43, 19.02.2016
Skomentuj

Kolor  miłości - czerwony  - zdecydowanie dominował  zarówno w ubraniach podopiecznych jak również w wystroju sali. Dodatkowo  panie odznaczały się zatkniętymi we włosy pięknymi czerwonymi kwiatami, natomiast panowie „hiszpańskim wąsikiem.”

Zmagania uczestników w  konkurencjach  wywołały wiele radości i zadowolenia - były nagradzane gromkimi brawami. W przerwie pomiędzy kolejnymi  rozrywkami podano poczęstunek. Tosty w stylu hiszpańskim oraz deserowe romantyczne pierniczki oczywiście w kształcie serca, zadowoliły nawet najbardziej wymagających smakoszy.  Walentynkowym mocnym akcentem całej imprezy  były recytacje tematycznych wierszy, w wykonaniu podopiecznych ŚDS.

Uwieńczeniem całego wydarzenia była niespodzianka. Główny element dekoracji – duże serce stanowiło piękną  ozdobę, ale również kryło w sobie tajemnicę.  Aby ją odkryć należało potraktować serce jak tradycyjną hiszpańską piniatę.

Zabawa w stylu Latino była bardzo udana. Wspaniały humor oraz radosny uśmiech nie opuszczał nikogo do ostatniej chwili.

k

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.mielec.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%