Zamknij

Żabka - jak wygląda współpraca z siecią?

12:30, 13.07.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12:31, 13.07.2021

Obecna sytuacja gospodarcza jest dość niepewna. Rozpoczynanie nowego biznesu „od zera” niesie ze sobą jeszcze wyższe ryzyko niż zazwyczaj. Nic zatem dziwnego, że Polacy szukają zabezpieczeń, a jednym z pewniejszych rozwiązań jest franczyza. Żabka to częsty wybór w tym modelu prowadzenia działalności gospodarczej. Dlaczego? Ponieważ jest rozpoznawalną marką, z którą praktycznie każdy z nas ma doświadczenie jako jej klient. Chcesz wiedzieć, jak wygląda współpraca z siecią, na jakich zasadach prowadzone są sklepy Żabka i w jaki sposób do niej dołączyć? Czytaj dalej.

Franczyza Żabka – co to takiego

Franczyza to taki rodzaj biznesu, w którym mamy dwie strony: franczyzodawcę i franczyzobiorcę (oczywiście w całej sieci franczyzowej franczyzobiorców jest wielu). Franczyzobiorca to przedsiębiorca, który postanawia prowadzić działalność pod marką franczyzodawcy czyli w tym wypadku sieci Żabka. Każdy, kto pomyślnie przejdzie proces rekrutacji i szkoleń zakończonych egzaminem może otworzyć własny sklep Żabka .  Warto dodać, że siec wspiera przez cały okres współpracy swoich partnerów oferując im nowoczesne narzędzia, wyszkoloną kadrę czy kursy.

Franczyza Żabka – jak dołączyć?

Aby dołączyć do tej konkretnej franczyzy, należy odbyć wspomniane wcześniej szkolenie, na którym poznamy szczegółowe zasady, na jakich funkcjonują sklepy Żabka, a także podstawy prowadzenia biznesu i samego sklepu. Dzięki temu partnerem sieci może zostać każdy, bez względu na wcześniejsze doświadczenie w handlu czy wykształcenie. Żabka zapewnia także późniejsze wsparcie, już w trakcie prowadzenia sklepu. Dodatkowo franczyzobiorcy otrzymują gwarancję minimalnego przychodu na poziomie 17 tysięcy netto miesięcznie przez rok oraz do 12 tysięcy na rozwój biznesu.

Wkład własny wymagany do otwarcia franczyzy Żabka wynosi obecnie 5000 złotych. Wydaje się to dużo? Nic bardziej mylnego – w zdecydowanej większości sieć franczyzowych opłata początkowa to kilkadziesiąt tysięcy, czasem nawet dużo więcej. Żabka wykorzystuje tę kwotę do opłacenia części wydatków związanych z przygotowaniem oraz urządzeniem nowego lokalu. Dzięki temu od razu możemy rozpocząć działalność w umeblowanym i zatowarowanym sklepie. Po naszej stronie pozostanie tylko zatrudnienie obsługi i odpowiednie zaangażowanie w prowadzony biznes. 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%