Zamknij
REKLAMA

Jak skutecznie obstawiać piłkę nożną?

20:45, 10.11.2020 | Materiał partnera

Futbol to najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce, żadna inna nie budzi tak skrajnych emocji jak właśnie popularna, kopana piłka. Nie może więc dziwić, że mecze piłki nożnej są najczęściej wybierane przez graczy bukmacherskich. Jak zatem skutecznie obstawiać piłkę nożną?

Piłka nożna - analizuj dane

Grunt to dobra analiza dostępnych meczów piłki nożnej. Dokładne przestudiowanie wszystkich statystyk oraz informacji pozwoli na precyzyjne oszacowanie szans drużyny na wygraną w danym spotkaniu lub turnieju.

Przede wszystkim trzeba dokładnie przeanalizować formę drużyny na podstawie ostatnich meczów. Zazwyczaj ostatnich pięć wyników mówi wszystko o aktualnej dyspozycji drużyny. Warto również spojrzeć, jak piłkarze z jednej drużyny radzą sobie na wyjazdach oraz meczach domowych. Atut własnego boiska jest nieoceniony i bardzo często gospodarze wychodzą zwycięsko ze swojej batalii.

Powstaje coraz więcej serwisów z ogromnymi bazami danych na temat statystyki futbolu. Piłka nożna to nie tylko sport, ale również matematyka i liczby, które pozwolą zwizualizować formę drużyny nawet bez oglądania meczów. Nawet te najbardziej szczegółowe bazy danych są darmowe przez nieokreślony czas i oferują swoim użytkownikom masę różnych liczb oraz statystyk, które są nieocenione w trakcie analizy prawdopodobieństwa wygranej.

Zakłady - słuchaj tylko siebie

Zakłady bukmacherskie to nie tylko pieniądze, obstawianie czy wielkie emocje, ale również wielka społeczność typerów. Znajdują się w niej doświadczeni gracze, którzy bardzo często dzielą się swoimi doświadczeniami a także typami. Swoje spostrzeżenia głoszą również początkujący, którzy mają mniejszą wiedzę i potrafią przekazać w obieg błędne i niesprawdzone informacje. Do każdej zapowiedzi czy analizy ze strony społeczności trzeba odnieść się z dystansem i najlepiej weryfikować na własną rękę wszystko, czego dowiemy się z grup typerskich.

Mecz piłki nożnej

Pamiętaj również, że nie ma czegoś takiego, jak pewne typy. Zakłady bukmacherskie to hazard, bez żadnej pewności na wygraną i każdy zakład jest związany z ryzykiem. Typerzy bardzo często do swoich typów dołączają metkę „pewniaków”, zapewniając, że na pewno będą wygrane. Nigdy nie wolno wierzyć w takie zapowiedzi i najlepiej omijać je szeroką drogą.

Najlepszym przewodnikiem w obstawianiu jesteśmy my sami. Samodzielna analiza i własna intuicja to najlepsza droga w obstawianiu meczów piłkarskich.

Piłka nożna na bieżąco

Śledzenie informacji to podstawowe kryterium w trakcie obstawiania i analizowanie spotkań. W dobie nowoczesnego dziennikarstwa żadna informacja nie umknie czujnym mediom, które w tempie błyskawicy informują o kontuzjach, transferach czy newsach przedmeczowych.

Serwisów sportowych na rynku jest wiele, liderem jest sport.pl a po piętach depczą im futbol.pl i pilkanozna.pl oraz portal o piłce nożnej stolikkibica.pl, w którym zawsze znajdują się rzetelne oraz potwierdzone informacje ze środowiska futbolu.

Dobierz odpowiedniego bukmachera

Tematem przewodnim jest skuteczne obstawianie meczów piłkarskich, które jest ściśle powiązane z wysokimi wygranymi na zakładach bukmacherskich. Pomijając trafne typy, warto grać u bukmachera, który oferują najwyższe kursy na tle konkurencji.

Na scenie legalnych bukmacherów jest kilkanaście firm, wśród nich wyróżniają się eWinner i Superbet, które bardzo często wystawiają wysokie kursy na zdarzenia sportowe i przewidują atrakcyjne bonusy na start dzięki założeniu konta przez klienta.
 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA