Zamknij
REKLAMA

Biurko skandynawskie - idealny pomysł na prezent?

12:33, 03.11.2020 | Materiał partnera

Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że coraz więcej osób pracuje w swoich domach. Jednak praca przy komputerze we własnym mieszkaniu wymaga odpowiednich mebli, w tym przede wszystkim biurka. Na co się zdecydować? Świetnym wyborem będzie biurko skandynawskie. Sprawdź dlaczego!

Dzięki współczesnej technologii, dla osób z wielu branż praca zdalna w domu nie stanowiła większego kłopotu. Nie tylko freelancerzy, ale również pracownicy etatowi mogli zrezygnować z pracy w biurze, na rzecz pracy zdalnej, z własnego mieszkania. Jednak do efektywnej pracy niezbędne są odpowiednie warunki. Nie chodzi tutaj wyłącznie o ciszę i spokój, ale również o wydzielenie własnego “kąta” na potrzeby wygodnej pracy w skupieniu.

Właściwe miejsce do pracy

Aby usprawnić pracę w domu, warto zadbać o odpowiednie meble. Podstawowy zestaw to biurko i wygodne krzesło. No właśnie, jakie biurko wybrać? Aby wygodnie pracować przez kilka godzin dziennie, nie powinniśmy adaptować do tego np. stolika kawowego, czy stołu kuchennego. Poza tym, salon czy kuchnia to pomieszczenia, które w ciągu dnia są wykorzystywane przez innych domowników, co na dłuższą metę byłoby dla wszystkich bardzo męczące.

Warto jest zaadaptować do pracy biurowej pomieszczenie, które przez większą część dnia stoi puste. Najczęściej jest to sypialnia. Jeśli pozwalają na to rozmiary pokoju, bez trudu znajdziemy tam miejsce na małe biurko. Tylko jakie wybrać? Z pomocą przychodzi tutaj styl skandynawski, jednocześnie elegancki, minimalistyczny i do bólu użyteczny. Mebel idealny? Być może, ale najpierw przyjrzyjmy mu się bliżej. Dlaczego warto zdecydować się na biurko skandynawskie?

Biurko skandynawskie - dlaczego warto?

Otóż biurko w tym stylu jest praktyczne i minimalistyczne. Charakteryzuje je czysty blat, połączenie naturalnych kolorów oraz materiał z którego są wykonane - drewno. Na pierwszy rzut oka, biurko skandynawskie może wydawać się aż zbyt proste, pozbawione wyrazistości. Ale jego sekret tkwi właśnie w tej prostocie. Przy bliższym kontakcie, biurko skandynawskie może przekonać do siebie niezdecydowanych. Na rynku dostępne są modele w ciekawych kształtach, czy intrygująco wyprofilowanych nogach.

Meble te wyróżniają się naturalną barwą, połączeniem kolorów które występują w naturze. Dzięki minimalistycznemu stylowi, cały pokój w którym się ono znajduje, sprawia wrażenie uporządkowanego. Jeśli brakuje ci dobrego mebla do pracy w domu, biurko skandynawskie będzie doskonałym wyborem. Zwłaszcza, jeśli jest wykonane ręcznie, tak jak to stworzone przez firmę Kunsst.com. Ten wykonany z dębu mebel powstał z myślą o klientach doceniających rękodzieło i wymagających najwyższej jakości. 

Co jeszcze wyróżnia biurko skandynawskie od Kunsst? To wykończenie wysokiej jakości woskiem naturalnego pochodzenia i stylowy pasek z naturalnej skóry, który pełni rolę uchwytu do szuflady. Jeśli zaś mowa o szufladzie, to warto zaznaczyć, że zamiast metalowych prowadnic użyto drewnianej listwy i gwoździ. Dokładnie tak, jak dawniej. To połączenie nowoczesnego stylu i sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązań. Praca przy nim to czysta przyjemność. Już teraz odwiedź sklep marki Kunsst i znajdź meble do swojego mieszkania.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA