Zamknij
REKLAMA

Wyposażenie salonu fryzjerskiego. Czego potrzebujesz?

10:29, 03.08.2020 | Materiał partnera

Każdy z salonów fryzjerskich chce utworzyć atmosferę najbardziej komfortową dla swoich wszystkich klientów. Aby móc to zrobić musimy opracować dyskretny oraz specjalny projekt pomieszczenia, zatrudnić wykwalifikowany zespół fryzjerów oraz kupić praktyczne fryzjerskie meble. Ostatni z czynników jest jednym z najważniejszych w pracy oraz także daje poczucie komfortu samego fryzjera.

Fotele - meble fryzjerskie, bez których nie obejdzie się żaden salon fryzjerski

Fotel fryzjerki przeznaczony jest to po, aby mieć wygodny kontakt z klientem. Klient sobie siada na nim wygodnie, a fryzjer równie komfortowo wykonuje swoją pracę. Wyposażony jest w regulację specjalną wysokości, a do tego w podłokietniki wygodne. Fotele są wykonane z materiału o wysokiej jakości. dzięki temu możemy wykonywać przy nich usługi przez naprawdę wiele lat.

Dobry fotel jest meblem fryzjerskim najbardziej powszechnym. Można go dopasować pod każdego klienta. Dzięki wyściółce zapewniony jest komfort siedzenia. Fotele są także wyposażone w zagłówki regulowane, uchwyt stabilny na ręce oraz chromowany podnóżek. Możemy go w razie potrzeby także podnieć. Tak naprawdę prawie każdy fotel łatwo możemy złożyć do poziomem pozycji.

Lustro do salonu fryzjerskiego

Na pewno trudno nam będzie wyobrazić sobie pracę fryzjera bez lustra. To właśnie lustro jest najważniejszym oraz niezbędnym elementem. Gdy wybieramy lustro do naszego salonu fryzjerskiego, zwrócić trzeba przede wszystkim uwagę na jego powierzchnię. Powierzchnia sama w sobie musi być płaska idealnie oraz także musi pokazywać obraz bez żadnych zniekształceń. Możemy przy użyciu lustra powiększyć wizualnie pomieszczenie, jak i także podkreślić wnętrze.

Lustro w miejscu pracy fryzjera może także mieć całkiem inny wygląd. Niezmiernie popularne są modele, które posiadają dodatkowe szuflady oraz półki. Możemy w nich umieścić wszelkie niezbędne akcesoria oraz także narzędzia pracy. Aby móc zwiększyć sam komfort oraz także poprawić oświetlenie, powinniśmy zwrócić uwagę na podświetlane produkty. Wybierając takowe lustro, możemy podkreślić styl danego pomieszczenia przy pomocy przedmiotu niezwykle stylowego oraz praktycznego.

Wózek - niezbędnik wśród mebli fryzjerskich

Wózek jest bardzo ważnym atrybutem w wyposażeniu salonu fryzjerskiego. Bardzo liczy się praktyczność oraz jakość. To właśnie one muszą zgodne być ze wszystkimi standardami niezbędnymi higieny oraz komfortu. Fryzjerskie meble zawierają także wózek w swoim całym arsenale. Nadaje się doskonale do przechowywania wszelkich niezbędnych urządzeń. Łatwo można się poruszać po salonie dzięki niezwykle cichym kółkom gumowym. Fryzjer wykonywać będzie mógł pracę i to bez rozpraszania uwagi. Dzięki liczbie wystarczającej półek fryzjer pod ręką zawsze może mieć wszystkie swoje narzędzia. Wózki są wykonywane z materiału specjalnego, który jest łatwy do dezynfekcji.

Naprawdę jest to dobry wybór. Lepiej poświęcić troszkę czasu na to, aby wybrać dobre meble fryzjerskie, które będą się w praktyce idealnie sprawdzały. Sprawdź ofertę AYALA: https://ayala.com.pl/

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA