Zamknij

Szpiegowanie telefonu - jak to działa?

11:49, 20.07.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11:52, 20.07.2020

Podejrzenie szpiegostwa przemysłowego, niewierność małżonka, chęć kontroli dziecka podczas nieobecności w domu czy weryfikacja powodów, dla których pracownik po raz kolejny nie pojawił się w pracy - motywacji do podsłuchiwania telefonu jest wiele. Niezależnie od tego, dlaczego chcemy zastosować szpiegowanie telefonu, trzeba wybrać sposób niewykrywalny przez właściciela tego urządzenia, który jednocześnie zapewni najlepsze efekty działań szpiegowskich.

  1. Jak działa podsłuch na telefon?

  2. Podsłuch rozmów alternatywą dla działań detektywa

  3. Podsłuch telefonu jako dowód w sądzie

Kupując podsłuch do telefonu nie trzeba obawiać się konsekwencji prawnych. Jest to całkowicie legalne, a sprzedawcy w sklepach z akcesoriami szpiegowskimi nie zażądają żadnego pozwolenia lub zaświadczenia z komendy policji.

Jak działa podsłuch na telefon?

Chcąc zastosować podsłuch telefonu, trzeba wziąć pod uwagę zarówno metodę podsłuchu, jak i kwestie techniczne, związane z działaniem poszczególnych modeli smartfonów. Obecnie jednym z najlepszych sposobów jest podsłuch na telefon w postaci niemal niewykrywalnej aplikacji, którą można łatwo i szybko zainstalować na telefonie szpiegowanej osoby. Wystarczy 5 min aby zainstalować taką aplikację - potrzebny jest jedynie film instruktażowy i wykupiony pakiet dostępu do aplikacji od jej dostawcy.

Zanim kupimy abonament na wybraną aplikację, trzeba jeszcze sprawdzić jej wymagania techniczne. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest podsłuch na Android, ponieważ to właśnie ten system operacyjny jest zainstalowany na większości smartfonów. Nieliczne aplikacje działają na systemie Windows lub iOS, dlatego tak ważne jest zweryfikowanie tej informacji. Samo nabycie aplikacji jest bardzo łatwe - wystarczy wybrać odpowiedni pakiet z https://podsluchy24.pl/, dokonać zamówienia i wysłać przelew, a w ciągu 15 min aplikacja zostanie przesłana na maila wraz z instrukcją jej instalacji. Warto zwrócić uwagę również na aspekt bezpieczeństwa - każdy użytkownik otrzymuje specjalny login i hasło, które zapewniają dostęp do nagrań jedynie uprawnionym do tego osobom. Zarejestrowany materiał gromadzony jest bowiem na specjalnym serwerze i można go przeglądać po zalogowaniu zarówno ze smartofna, jak i komputera.

https://www.youtube.com/watch?v=nJyuxd5qgy4

Podsłuch rozmów alternatywą dla działań detektywa

Jak dotąd skorzystanie z usług detektywa było jednym z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie informacji, które inne osoby próbują ukryć. Działalność specjalistów jest jednak kosztowna i nie każdego na nią stać, a co więcej poniesienie tego kosztu nie gwarantuje efektu. Realną i opłacalną alternatywą jest podsłuch na telefon, który można zastosować na niemal każdym urządzeniu, a jego koszt jest znacznie niższy niż honorarium detektywa. Zatem zastanawiając się jak podsłuchać telefon, warto rozważyć zakup aplikacji szpiegowskiej i jej zainstalowanie na telefonie podsłuchiwanej osoby. W ten sposób można nabyć podsłuch do telefonu męża, żony, dziecka, pracownika lub dowolnej, innej osoby.

Podsłuch telefonu jako dowód w sądzie

Jeszcze kilka lat temu podsłuch rozmów telefonicznych był nielegalny, a co za tym idzie, uzyskane za jego pomocą nagrania nie były dopuszczane jako dowód w sądzie. Zmieniło się to jednak we wrześniu 2016 roku, kiedy w życie weszła nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego. Na mocy nowej treści artykułu 308 tego kodeksu, sąd może dopuścić dowody nie tylko z nagrań z telefonu, ale również z filmów lub innego typu nagrań wizualnych lub dźwiękowych. Wykorzystując podsłuch do telefonu żony, męża lub innej osoby, można udowodnić zdradę, molestowanie seksualne, mobbing czy znęcanie się nad dzieckiem, co jeszcze do niedawna było bardzo trudne, a nawet niemożliwe.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%