Zamknij
REKLAMA

Sklep z częściami elektronicznymi - zawsze sprawdzony asortyment

12:57, 25.03.2020 | Materiał partnera

Szukasz sprawdzonego i solidnego sklepu z częściami elektronicznymi? Najlepszą ofertę na rynku posiada Balticad! Szeroka gama produktów i profesjonalna obsługa to znaki rozpoznawalne tej marki.

Prosto i na czas

Produkty Balticad dostarczane są pod Twoje drzwi w przeciągu 24 godzin. Niezawodność i dobre relacje z Klientem są dla Balticad niezwykle cenne. Dlatego, sklep oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferuje profesjonalne wsparcie przy wyborze asortymentu, a także możliwość składania zamówień nieszablonowych. Sklep otwarty jest na Twoje potrzeby.

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Sklep Balticad od lat zajmuje się realizacją wszystkich zamówień, nawet tych niestandardowych. Gdy potrzebujesz produktów w dużych ilościach, kiedy nie znajdujesz elektroniki, która cię interesuje – Balticad pomoże ci znaleźć odpowiednie produkty i zrealizuje zamówienie w ustalonym czasie. Twój biznes jest bezpieczny w rękach profesjonalistów.

Oferta

W sklepie możesz znaleźć takie produkty jak: komputery przemysłowe, rezystory SMD, anteny, moduły i moderny, pamięci masowe, czujniki i przetworniki oraz wiele innych. Balticad realizuje zamówienia indywidualne oraz hurtowe. Współpracuje z najwyższej klasy producentami, takimi jak chociażby Kontron, by dostarczać produkty solidne i nowoczesne w najlepszych cenach.

Marka Balticad swoje szerokie doświadczenie zdobyła na rynku europejskim, świadcząc usługi dla Klientów z wielu krajów. Dzięki temu wiemy, że Balticad rozumie potrzeby Klientów działających w różnych trybach pracy, będąc dla nich stabilnym partnerem. Świetna renoma marki świadczy o jej niezawodności i uwadze, z jaką sklep podchodzi do realizowania każdego zamówienia.

Sprzedaż

Sklep prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zamówione produkty dotrą do ciebie w przeciągu 24 godzin. Balticad przywiązuje dużą wagę do obsługi Klienta, pragnąc sprostać wszelkim oczekiwaniom i wyzwaniom. Sklep oferuje także fachową pomoc przy składaniu zamówienia, tak że masz pewność, iż zakupiona elektronika jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Balticad stawia przede wszystkim na wysoką jakość usługi, po to, byś cieszył się z zakupów za każdym razem.

Sklep Balticad to gwarancja najlepszych produktów.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA