Zamknij
REKLAMA

Netia Data Center

09:37, 25.03.2020 | materiały partnera

Netia Data Center przygotowała dla swoich klientów dwie, bardzo atrakcyjne propozycje. Zlokalizowane są one w dogodnych lokalizacjach i oferują wiele nowoczesnych oraz funkcjonalnych rozwiązań, które z pewnością przypadną do gustu wielu klientom! Zapoznaj się z ofertą Data Center!

  1. Netia Data Center BRAIN
  2. Netia Data Center HEART

Netia Data Center BRAIN

Netia Data Center BRAIN to bardzo nowoczesny budynek, który powstał w Grodzisku Mazowieckim. Zatem dojazd z Warszawy, jak i z innych okolicznych miejscowości jest bardzo łatwy. Budynek ten został wyposażony w wiele udogodnień oraz szereg zabezpieczeń opartych na systemie TIER III. W budynku tym dostępna jest również przestrzeń biurowa, część konferencyjna oraz spory parking przygotowany na 50 pojazdów. Budynek ten został zabezpieczony również za pomocą systemu monitoringu oraz przez ochronę fizyczną, która funkcjonuje przez cały czas. Wśród mocnych stron Netia Data Center należy wymienić także bardzo wydajny system chłodzenia, ponieważ klimatyzacja jest niezwykle precyzyjna i wykorzystuje funkcje  freecooling w redundancji N+1. W budynku zadbano o nowoczesny system zasilania, który posiada komplet agregatów prądotwórczych oraz moduły UPS i podtrzymanie bateryjne przez co najmniej 25 minut. Dodatkowo budynek posiada dwie niezależne linie zasilające. Zalet tej powierzchni użytkowej jest sporo! Obsługa zapewnia jednocześnie fachowe wsparcie swoim klientom, które dostępne jest całą dobę - to Remote Hands.

Netia Data Center HEART

Netia Data Center HEART to równie nowoczesny budynek, który mieści się w Warszawie, przy ulicy Poleczki 13. Został on wyposażony także w sporo funkcjonalnych rozwiązań i przede wszystkim - bardzo nowoczesny system gaśniczy. Zapewnia to maksymalną ochronę każdego biznesu, który będzie chciał się rozwijać w ty miejscu. Warto podkreślić, że budynek ten posiada zamontowany system monitoringu oraz ma zapewnioną ochronę fizyczną przez cały czas. Dodatkową zaletą jest z pewnością również system chłodzenia oparty na klimatyzacji, która jest niezwykle precyzyjna i wykorzystuje funkcje  freecooling w redundancji N+1. Netia Data Center HEART posiada sprawdzony i bardzo wydajny system zasilania, ponieważ zadbano w nim o dwie niezależne linie zasilające, zespół agregatów prądotwórczych moduły UPS oraz zasilanie bateryjne, które zapewnia działanie przez minimum 25 minut. Szczegółową ofertę można znaleźć na stronie internetowej Netii, z którą zdecydowanie warto się zapoznać! Satysfakcja gwarantowana, jak i fachowa obsługa!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone