Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:46, 02.07.2020
Kto nie lubi dobrze zjeść. Europa pełna jest zróżnicowanych smaków. Prym w niej wiedzie oczywiście kuchnia włoska, ale nie samą pizzą i spaghetti Europa stoi. Nasz kontynent pełen jest z jednej strony podobnych, a z drugiej zupełnie różnych od siebie dań. Niekiedy to samo danie, podane w innym regionie kraju diametralnie różni się od siebie dodając lokalne dodatki. Przyjrzyjmy się liście 5 najpopularniejszych kuchni w Europie.
08:46, 02.07.2020
Fantastyczne odkrycia, radość tworzenia, beztroski śmiech i nieskrępowana niczym zabawa ? z zabawkami Djeco to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jakie produkty najchętniej wybierają rodzice i? najmłodsi?
08:19, 02.07.2020
Zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego wymaga nie lada przygotowań i często jest dla rodziców dużym wyzwaniem. Tym większym, jeśli z powodu np. oszczędności planuje się zorganizować taką uroczystość w domu, a nie w specjalnie wynajętym do tego lokalu. Jak sobie z tym poradzić i na co zwrócić uwagę?
08:16, 02.07.2020
Przemysł spożywczy z każdym kolejnym rokiem sięga po nowe pomocne w produkcji rozwiązania, regulowane są one specjalnymi, restrykcyjnymi przepisami prawa. Nietrudno się temu dziwić, jedzenie ma duży wpływ na zdrowie człowieka, reguluje jakość i długość życia. Na każdym poziomie produkcji powinno być sprawdzane pod wieloma kątami. Nie zależnie od tego, co jest wytwarzane, dużą wagę przykłada się do opakowania.
08:14, 02.07.2020
Noworodki odczuwają przemożną potrzebę ssania, ponieważ wiąże się ono z poczuciem bezpieczeństwa oraz działa na nie niezwykle kojąco. Z tego względu po narodzinach maluszka koniecznie jest zakupienie dla niego odpowiedniego smoczka, będącego znakomitą alternatywą dla matczynej piersi.
08:09, 02.07.2020
W każdym domu liczy się maksymalna wygoda i komfort domowników. Chcemy stworzyć sobie w mieszkaniu miejsce do zasłużonego wypoczynku i relaksu. Zależy nam na tym, aby było to miejsce pełne harmonii, dlatego wybieramy takie elementy aranżacyjne, które będą estetyczne i ponadczasowe. Jak osiągnąć taki efekt? Oto garść praktycznych porad.
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
14:31, 29.06.2020
PrestaShop to działająca na zasadzie otwartego oprogramowania platforma do tworzenia sklepów internetowych. Umożliwia między innymi wystawianie produktów w różnych kategoriach, kontaktowanie się z klientami, przekazywanie płatności czy wiele innych funkcji, dzięki czemu stanowi znakomite rozwiązanie dla internetowych sprzedawców. Sprawdź, jak działa PrestaShop i jak sprawdzi się w twoim biznesie.
11:38, 24.06.2020
Pożyczki i kredyty to produkty finansowe, które są z nami od wieków. Obecnie jednak mamy do dyspozycji tyle elastycznych możliwości, ile nigdy nie było w historii. Na jakie pożyczki pozabankowe warto zwrócić uwagę? Jakich szukają Polacy i dlaczego wybierają właśnie takie, a nie inne?
10:49, 24.06.2020
Rośliny cebulowe cieszą się nieustającą popularnością. Wielość gatunków i odmian pozwala tworzyć wspaniałe kompozycje ogrodowe, które zachwycają feerią barw i kształtów. Co istotne, hodowla większości roślin cebulkowych nie jest trudna w porównaniu do innych rodzajów roślin ozdobnych. Żeby jednak wszystko się udało, trzeba zadbać o to, aby bulwy kwiatowe były jak najlepszej jakości. Po czym poznamy, w jakiej kondycji są cebulki kwiatowe?
REKLAMA
12:50, 23.06.2020
Jakość wody z ekranu jest podważana przez wiele osób i istnieją ku temu podstawy, dlatego pożądane są rozwiązania wspomagające jej oczyszczanie. Czysta woda to lepsze zdrowie, więc warto zastanowić się nad zakupem dzbanka filtrującego. Na czym polega jego działanie? Jakie substancje filtruje?
09:26, 22.06.2020
Dla wielu osób pies jest takim samym członkiem rodziny, jak każdy człowiek. To przyjaciel, powiernik, podróżnik, to ktoś, kogo się kocha i kto jest dla nas niezwykle ważny. Niestety, ale tak jak w przypadku śmierci ludzi, tak w pewnym momencie przychodzi również i kres życia takiego czworonoga. Jego odejście to ogromna trauma dla wszystkich właścicieli. Nagle pojawia się pustka, którą trudno zapełnić. Miska z wodą, ulubione posłanie, zabawki rozrzucone po każdym kącie. Niestety, ale żałobę trzeba przetrwać i dać sobie czas na odejście czworonoga. Pojawia się jednak wraz z jego śmiercią poważny problem - co zrobić ze zwłokami zwierząt?
15:02, 18.06.2020
Na pewno słyszałeś o tłumaczeniach zwykłych i przysięgłych. Pojęcie tłumacza przysięgłego często przewija się w mediach i urzędach. Warto wyjaśnić, czym różnią się od siebie te dwa rodzaje przekładów, bo oba mają swoje charakterystyczne cechy.
09:44, 18.06.2020
Studio art.GOYA zaprasza na wakacyjny kurs malarstwa i rysunku oraz warsztaty dla dzieci. Zapisy do 30 czerwca 2020 r.
13:10, 16.06.2020
W połowie czerwca w dawnej fabryce Poznańskiego, dziś jednym z największych centrów handlowych w Europie, otworzyliśmy flagową drogerię Rossmann. To nasz krok w przyszłość ? sklep, w którym nowoczesny design przenika się z najnowszymi technologiami, a wybrane przez nas marki, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, zachęcają do testowania i zabawy.
REKLAMA