Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:00, 05.03.2021
Na mieleckim rynku jest wiele multiagencji, ale tylko jedna z nich ma własny i samodzielny dział likwidacji szkód. Dlaczego jest to tak ważne i na czym polega tego typu pomoc? Sprawdzamy na przykładzie wiodącej multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu specjalistów z #RydzowskiTeam firma ta jako jedyna w naszej okolicy świadczy bezpłatną pomoc w zakresie likwidacji powstałych szkód.
16:17, 02.03.2021
Krajowy Rejestr Dłużników to jedna z kilka baz dłużników, do której wpisywane są osoby niespłacające na czas swoich zobowiązań. Nie oznacza to, że każdy może trafić do KRD. Istnieją konkretne wymagania, które należy spełnić, aby móc wpisać kogoś do rejestru. Jak sprawdzić siebie w KRD oraz kogo można sprawdzić poza sobą? I jak usunąć wpis, jeśli pojawił się tam niesłusznie lub zobowiązanie zostało już spłacone?
16:15, 02.03.2021
Ekologia odgrywa coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Staramy się lepiej zrozumieć zasady rządzące otaczającą nas przyrodą, oszczędzać jej zasoby i chronić przed zniszczeniem. Tematyka ekologii i ochrony przyrody trafia coraz częściej na ekrany, na karty powieści, a także do gier planszowych.
13:58, 02.03.2021
Ubezpieczenie mieszkania ma za zadanie chronić naszą nieruchomość przed niekorzystnymi zdarzeniami losowymi. Jego zakres, w zależności od oferty towarzystwa ubezpieczeniowego, może być zróżnicowany, co jednak nie zmienia faktu, że jednym z jego ważniejszych punktów są elementy stałe w polisie mieszkaniowej. Co trzeba o nich wiedzieć?
13:12, 25.02.2021
Bardzo sucha skóra to problem, z którym zmaga się wiele osób, niezależnie od wieku. Problem suchej skóry może bowiem dotyczyć zarówno dorosłych, nastolatków czy niemowląt. Bardzo sucha skóra, która z reguły jest delikatna i wrażliwa, może niezwykle szybko ulegać podrażnieniom. Stąd często towarzyszy jej uciążliwa wysypka skórna. Jakie są przyczyny powstawania wysypki na skórze?
REKLAMA
11:21, 24.02.2021
Wraz z wiekiem znacząco zmienia się wygląd naszej skóry. Niekorzystny wpływ ma nie tylko grawitacja, ale także starzenie, podczas którego zachodzi w naszym organizmie wiele zmian, których wolelibyśmy uniknąć. Cera staje się mniej jędrna i pojawiają się zmarszczki. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym istnieje możliwość spowolnienia tych procesów. Jakie? Warto dowiedzieć się, czym jest booster i dlaczego może mieć on związek ze składnikiem kosmetycznym znanym jako kolagen.
15:54, 23.02.2021
Co kryje się pod tym hasłem? Propozycja spędzenia zimowego weekendu w warunkach, jakie dla mieszczuchów mogą być prawdziwym wyzwaniem. Na łonie przyrody. Nie w wersji zawierającej all inclusive i pozwalającej na spanie do południa, ale z pobudką skoro świt i wyprawą przez pokryte śniegiem góry i lasy.
11:58, 23.02.2021
Klasyczne outfity nigdy nie wychodzą z mody, dlatego wybierz je wtedy, gdy szukasz pomysłów na ponadczasowe zestawienia. Oto 5 eleganckich stylizacji przeznaczonych dla niej i dla niego, które będą pasowały na każdą okazję!
00:17, 23.02.2021
Czy pracownik samorządowy zatrudniony na stanowisku urzędniczym składa w jednostce, do której został przeniesiony ponownie ślubowanie? Czy przy przeniesieniu potrzebne jest nowe zaświadczenie o niekaralności? Czy podczas awansu wewnętrznego pracownik samorządowy zatrudniony na stanowisku urzędniczym składa ponownie ślubowanie?
16:06, 22.02.2021
Pogrzeb to ceremonia, która ma na celu złożenie ciała ukochanej nam osoby do grobu. Jest to ceremonia, do której musimy się odpowiednio przygotować, a także wydać pewną sumę naszych oszczędności, aby zapewnić bliskim podróż w zaświaty. Śmierć bliskiej osoby może być dla nas zaskoczeniem, dlatego warto, jest zachować zimną krew i z opanowaniem wykonać kilka pierwszych kroków, w kierunku zapewnienia zmarłemu odpowiedniej opieki.
REKLAMA
10:58, 22.02.2021
Każdy narciarz, nawet amatorsko uprawiający ten sport, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do zjazdów. Nic więc dziwnego, że to właśnie komfort stóp uznawany jest za kluczowy element podczas kompletowania akcesoriów narciarskich. Właśnie po to powstała firma Sidas - dla narciarzy...
20:48, 21.02.2021
Osiem lat temu na rynku polskiej literatury sportowej pojawił się projekt unikatowy ? zarówno na polską, jak i europejską skalę. Sportowa Książka Roku to zarówno codzienny serwis internetowy, na którym pojawiają się informacje związane z polskimi książkami sportowymi, jak i Plebiscyt, w którym wybierane są najlepsze publikacje tego typu. 31 stycznia 2021 roku zakończyła się ósma edycja tego wydarzenia!
15:27, 19.02.2021
Aeratory to pojemniki pod ciśnieniem, w których woda i powietrze zostają zmieszane, co prowadzi do wytrącania manganu i żelaza. Współdziałają blisko z filtrami. Sam cykl uzdatniania to rotacja gazów pod działanie dużego i odpowiedniego ciśnienia. Jeśli gazów jest za dużo i są w zbyt dużym stężeniu, woda jest słabej klasy, filtry i aeratory współpracują wtedy ze sobą w procesie jej uzdatniania.
15:26, 19.02.2021
Problem kredytów frankowych dotyczy kilkuset tysięcy polskich kredytobiorców. Nierzadko okazuje się, że po kilku lub kilkunastu latach regularnej spłaty kredytu kwota zobowiązania do spłaty w PLN jest wyższa od pierwotnego kapitału, a wysokość rat stale rośnie na skutek wzrostu kursu CHF. Szansą na wyjście z tej sytuacji może być wyrok TSUE z 3 października 2019 r. Co daje on frankowiczom?
15:24, 19.02.2021
Marynarz może pracować na różnego typu statkach, między innymi w żegludze śródlądowej czy międzynarodowej. Żegluga międzynarodowa nakłada na takiego pracownika wiele często ciężkich obowiązków. Marynarz musi charakteryzować się doskonałym stanem zdrowia. Przed rozpoczęciem pracy powinien przynieść odpowiednie, wystawione przez mającego właściwe uprawnienia lekarza, świadectwo zdrowia.
REKLAMA
REKLAMA