Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
17:06, 17.10.2019
Teczka skórzana to element garderoby który zmieniamy niezwykle rzadko. Raz kupiona, przeważnie służy przez długie lata. Ważne też aby wybrać taką galanterię, która jest wykonana z dobrych surowców i będzie sprawować się jak najdłużej w nienagannym stanie. W tym artykule przyjrzymy się kilku propozycjom na elegancką teczkę lub aktówkę, którą możecie kupić w sklepie stacjonarnym w Mielcu lub on-line.
07:36, 17.10.2019
Co powinno cechować idealnego pracodawcę? Warto się nad tym zastanowić, gdyż nie jest łatwo być szefem doskonałym. Sprawiedliwy, wyrozumiały, kompetentny i charyzmatyczny - to tylko kilka cech opisujących pracodawcę marzeń. Przedstawiamy atrybuty, jakimi powinien wyróżniać się kierujący przedsiębiorstwem. Czy Twój przełożony je posiada?
07:28, 16.10.2019
Każda praca, nawet ta najprzyjemniejsza, wiąże się ze stresem. Czasami napięcie jest tak duże, że negatywnie odbija się na zdrowiu i życiu prywatnym. Długotrwały stres może być przyczyną poważnych problemów i wywoływać choroby. Jeśli Twoja praca w szczególny sposób wywołuje stres, koniecznie naucz się go rozładowywać. Zyska na tym nie tylko Twoje samopoczucie, lecz również efektywność. Zdenerwowany często nie działasz racjonalnie.
06:26, 15.10.2019
Doświadczenie zawodowe to warunek, jaki wielu pracodawców stawia kandydatom zanim zaprosi ich na rozmowę kwalifikacyjną. W wielu przypadkach wymóg ten zniechęcił do aplikowania na dane stanowisko, gdy dotychczasowe zajęcie nie pozwoliło zdobyć wymaganego doświadczenia.
06:22, 14.10.2019
Zapewne zdajesz sobie sprawę, że pierwsze wrażenie może odegrać kluczową rolę dla wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Ubiór w dużej mierze odpowiada za to, jak postrzega Cię osoba prowadząca rozmowę w sprawie pracy. Podczas spotkania rekrutacyjnego obowiązuje strój biznesowy.
09:16, 13.10.2019
Urlop i wakacyjny wyjazd pomagają w oderwaniu się od codziennych obowiązków. Beztroskie plażowanie, zwiedzanie odległych zakątków świata i popołudniowe wylegiwanie się w cieniu skutecznie ładują baterie i dodają energii. Co zrobić, by nie stracić jej zbyt szybko po wakacyjnym powrocie do pracy i codziennych obowiązków?
07:14, 12.10.2019
Im dłuższa przerwa w pracy, tym trudniej do niej wrócić. Powodów, dla których karierę zawodową odkłada się na bok, jest wiele. Mogą to być np. problemy zdrowotne, wychowanie dziecka, zdobycie nowych kwalifikacji lub przeprowadzka do innego miasta. Każdy powrót do pracy warto wcześniej zaplanować, by zakończył się on sukcesem.
11:00, 11.10.2019
Nie ważne czy prowadzisz firmę czy nie masz działalności gospodarczej. Może się zdarzyć, że wpadniesz w wir długów, z którego nie jesteś w stanie wyjść. W takich sytuacjach przede wszystkim należy zachować spokój. Istnieje kilka skutecznych sposobów które pomagają uporać się z zadłużeniem.
07:09, 11.10.2019
Pierwsze wrażenie podczas rozmów o pracę jest niezwykle ważne. Najbardziej profesjonalne i dopracowane CV nie wystarczy, jeśli chcesz zdobyć wymarzone stanowisko. Sposób, w jaki zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej często ma większe znaczenie niż twarde fakty z Twojego doświadczenia zawodowego. Jednym z elementów, o które musisz zadbać, jest wygląd. Na co zwrócić uwagę przy doborze stroju na rekrutację?
18:54, 10.10.2019
Wykazanie zasadności zastosowania art. 24 ust. 5 pkt 4 ustawy Prawa zamówień publicznych to niejednokrotnie skomplikowany i czasochłonny proces, zwłaszcza w sytuacji gdy dotyczy długoterminowych umów na roboty budowlane.
REKLAMA
15:17, 10.10.2019
Historie o tym, że w dzisiejszych czasach naręczne czasomierze odchodzą do lamusa, śmiało można ulokować między najpopularniejszymi bajkami. Akcesoria rozpowszechnione przez szarmanckiego Jamesa Bonda mają się świetnie i współcześnie są elementem świadczącym o nienagannym wizerunku i guście właściciela. Wybierając zegarek wizytowy nie trudno o modową wpadkę, dlatego podpowiadamy, jakimi czynnikami kierować się przy zakupie czasomierzy do garniturów.
07:05, 10.10.2019
Długie, bezskuteczne poszukiwania pracy są frustrujące i bardzo często skutkują obniżeniem samooceny, wiary we własne kompetencje i wzmacniają poczucie bycia kimś gorszym, bezwartościowym. Z każdym kolejnym CV odrzuconym w procesie rekrutacji spada też motywacja do dalszych poszukiwań. Jak szukać pracy, by wreszcie cieszyć się z uzyskania wymarzonej posady?
14:25, 09.10.2019
Bądź eko razem z Galerią Navigator! Włącz się w zieloną akcję ?Ekologiczny Mielec? w dniach 11-12 października (piątek-sobota):
06:54, 09.10.2019
Do firm spływają setki wiadomości od osób kandydujących na pracowników. Większość z nich specjaliści z działu HR po prostu ignorują. Zwrócenie uwagi rekrutera na Twoje CV stanowi duży krok do sukcesu w zdobyciu wymarzonej pracy. Jak napisać CV, by nie wylądowało na stercie dokumentów, które wylądują w koszu?
11:46, 08.10.2019
Im szybciej rozpocznie się poszukiwanie nowej pracy, tym większe jest prawdopodobieństwo jej znalezienia. Długie i nieskuteczne poszukiwania budzą frustrację i zniechęcenie. Z czasem traci się wiarę w powodzenie i co gorsza - poczucie własnej wartości. Odpowiednio zaplanowane poszukiwania zatrudnienia to duży krok do sukcesu. Jak usprawnić działania i szybko objąć nowe stanowisko?
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone