Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:19, 22.02.2019
Czy oświadczenie pracownika dotyczące wykorzystania 2 dni opieki nad dzieckiem do 14 roku życia (art. 188 Kodeksu pracy) powinno znajdować się w części B akt osobowych, czy pod ewidencją czasu pracy?
19:25, 20.02.2019
Galeria Navigator to wyjątkowy punkt na mapie Mielca. W centrum handlowym wygodnie zrobisz zakupy, ale też obejrzysz najnowszy przebój kinowy w nowoczesnym multipleksie.
15:58, 20.02.2019
Jako adept sztuki strojenia renomowanej firmy stroicielskiej oferuję Państwu usługę strojenia pianin i fortepianów.
15:26, 12.02.2019
Praca za biurkiem to codzienność milionów Polaków. W małych i większych firmach, międzynarodowych korporacjach czy państwowych urzędach dni mijają w pozycji siedzącej, a oczy pozostają godzinami wpatrzone w komputer. Choć mogłoby się wydawać, że jest to dość komfortowy układ, w rzeczywistości praca siedząca mocno obciąża nasze zdrowie, a w wieloletniej perspektywie może prowadzić do poważnych dolegliwości. Właśnie dlatego tak ważna jest ergonomia pracy. Jak powinno wyglądać ergonomiczne stanowisko pracy? Jak ustawić meble i komputer, co z oświetleniem oraz dlaczego w biurze potrzebne są rośliny? Odpowiedzi udzielamy w poniższym artykule!
12:45, 09.02.2019
Relaksacyjna kąpiel na świeżym powietrzu z przyjemnymi bąbelkami, cichą muzyką płynącą z głośników i efektami świetlnymi, które działają na nas niezwykle odprężająco - kto z nas nie marzy o takim odpoczynku po ciężkim dniu w pracy? SPA ogrodowe Eva - oto odpowiedź na nasze potrzeby i wymagania. Jacuzzi ogrodowe, które zadba zarówno o ciało, jak i o duszę.
11:36, 03.02.2019
Nie jest prawdą, że na smartfon trzeba wydać kilka tysięcy, by dobrze działał. Z drugiej strony na rynku pojawia się coraz więcej tanich telefonów nawet za kilkadziesiąt złotych, które zawodzą. Szukając dobrego rozwiązania warto szukać wśród tańszych smartfonów Samsunga czy innych popularnych marek.
10:58, 01.02.2019
Kiedyś temat tabu, dziś powód do dumy. Operacje plastyczne powoli stają się codziennością i obecnie każdy może przybliżyć się do aktualnych kanonów piękna lub odmłodzić swój wygląd. Nowoczesne kliniki dają dostęp do najlepszych specjalistów oraz najnowszego sprzętu. Jedyną przeszkodą są wysokie ceny zabiegów i operacji. Mamy jednak na to rozwiązanie!
10:55, 01.02.2019
Kiedy za oknem jest zimno, chcemy się jakoś rozgrzać, szukamy przyjemnego ciepła. Zagwarantować to może termofor. To najczęściej niewielki zbiornik, do którego wlewa się gorącą wodę, po czym przykłada się do różnych części ciała. Termofory możemy spotkać w wielu wersjach, a ponieważ mają liczne zastosowania, cieszą się popularnością.
10:53, 01.02.2019
Jeśli chcemy zachować piękny i zdrowy wygląd skóry, musimy wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, przynajmniej w podstawowym zakresie. Jedną z elementarnych czynności jest peeling twarzy. Chociaż nie jest stosowany codziennie, jest niezbędny. Bez niego żadne inne zabiegi kosmetyczne nie będą miały sensu.
10:50, 01.02.2019
Zmęczony człowiek zaśnie w każdych okolicznościach, jednak o wiele przyjemniej jest zasypiać, śnić i budzić się w wygodnym łóżku i w pięknej pościeli. Na szczęście powstają coraz urokliwsze wzory, a pościel szyta jest także z coraz przyjemniejszych w dotyku materiałów. W konsekwencji naprawdę każdy może odnaleźć obecnie coś dla siebie i swojej sypialni. Kto pragnie postawić na jej nowoczesny wystrój, powinien rozejrzeć się za oryginalnymi wzorami pościeli, które potrafią zdecydowanie dodać uroku każdemu pomieszczeniu. Co jest dostępne i co warto wybrać?
REKLAMA
12:49, 31.01.2019
Trudno dzisiaj wyobrazić sobie naszą codzienność bez samochodów. Tak naprawdę, towarzyszą nam one niemal wszędzie, a z ich pomocą pokonujemy zarówno krótkie, jak i bardzo duże odległości. Nie byłoby to jednak w ogóle możliwe, gdyby nie dystrybutory paliw oraz stacje benzynowe, na których się znajdują. Obecnie ich siatka jest doskonale rozbudowana, dzięki czemu niezależnie w jak odległą trasę wyjeżdżamy, możemy być pewni, iż uda nam się po drodze zatankować. Kiedyś jednak sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, przez co dalekie podróże samochodem, były rzadkością. Dopóki ktoś nie wpadł na pomysł stworzenia takich miejsc.
12:43, 31.01.2019
Każde dziecko uwielbia się bawić - a w tej chwili w sklepach jest prawdziwe zatrzęsienie wszelkiego typu zabawek. Rodzice chętnie kupują je swoim pociechom, a maluchy otrzymują je także od innych bliskich - na przykład ciocie czy dziadków. Jednak zawsze sporo mówi się o dostosowaniu rodzaju kupowanych zabawek do wieku danego dziecka, by zapewnić bezpieczeństwo zabawy. Niektórzy dziwią się, że wykonywane są badania zabawek. Czy rzeczywiście jest to potrzebne? Co zyskują na tym konsumenci?
16:39, 29.01.2019
Przedsiębiorcy opłacający składki na ubezpieczenia społeczne niezależnie od tego czy mają prawo do ulgi na start, do małego ZUS, czy też do opłacania składek na preferencyjnych zasadach przez okres 24 miesięcy muszą płacić składkę zdrowotną. W ubiegłym roku składka wynosiła 319,94 zł, a w tym roku 342,32 zł.
16:07, 28.01.2019
Każdy przedsiębiorca myśli o rozwoju i postępie. Między innymi z tych powodów stał się przedsiębiorcą. By nie stać w miejscu, być niezależnym i się rozwijać. Jednym z najlepszych kierunków rozwoju sklepów stacjonarnych to przejście do świata e-biznesu.
12:49, 26.01.2019
Przydomowe oczyszczalnie ścieków stale zyskują na popularności. Ich eksploatacja jest bowiem tania, a oczyszczanie zanieczyszczeń ekologiczne. Jeśli zależy nam na tym, aby dbać o środowisko naturalne, to powinniśmy postawić na taką możliwość. Co przemawia za tym, żeby postawić na taką konstrukcję? Jak wyobrażamy sobie programistę? Czy jako typowego nerda, przesiadującego w otchłaniach swojego pokoju i piszącego programy dla dużych korporacji? Czy może jako eleganckiego pracownika, którego rolą jest dbanie nie tylko o poprawne wpisanie kodu, ale też o odpowiednią prezencję? Otóż obydwie wizje są poprawne. Każdy może zostać programistą. Żeby jednak to zrobić, trzeba przejść kilka kroków.
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone