Zamknij
REKLAMA

Katalogi klejone

14.01, 27.09.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 14.01, 27.09.2022

Nadszedł czas, aby wydrukować swój katalog! Ta publikacja pomieści wiele danych tekstowych i zdjęć, wykresów (z kolorami!), tabel – nawet grafik, jeśli chcesz. Możesz w tym formacie zawrzeć także inne przydatne informacje, takie jak dane kontaktowe dla klientów, którzy potrzebują ich najbardziej, lub szczegóły cenowe dotyczące popularnych przedmiotów. Jakie katalogi wybrać i dlaczego warto? Podpowiadamy w niniejszym artykule.

Katalogi w Twojej firmie

Podczas gdy wiele firm używa tradycyjnego projektu broszury, aby przekazać swoje informacje, nie zawsze jest to estetycznie przyjemny sposób. Jak podpowiadają eksperci drukarni JKB Print, aby katalogi i broszury Twojej firmy były jasne i łatwe do zrozumienia, powinieneś skorzystać z nich, tworząc bardziej nowoczesny wygląd z kolorami, które dobrze kontrastują ze sobą, aby wyróżnić je spośród ofert innych firm. Wybrać można katalogi klejone lub na przykład szyte. Wszystko zależne jest od naszych preferencji. 

Katalogi klejone

Klejenie broszury jest idealne do tworzenia katalogów reklamowych. Rodzaj użytego kleju można zmieniać w zależności od tego, ile w sumie jest stron, a także czy są to kleje syntetyczne, czy metaliczne, które wpływają na sam proces oprawy, dając różne efekty. Dopasowanie tych właściwości do własnego, specyficznego projektu pozwoli uzyskać jeszcze bardziej efektowny wygląd!

Materiały klejone stanowią elegancką i szybką alternatywę dla broszur szytych. Niektórzy uważają, że wyglądają one bardziej profesjonalnie, podczas gdy inni twierdzą, że jest wręcz przeciwnie, jeśli chodzi o ich preferencje dotyczące stylu projektowania – co jednak jest tu najważniejsze? To, że tego typu produkty papiernicze można wykonać znacznie szybciej niż inne metody – w zależności od potrzeb!

Jeśli potrzebujesz dużego nakładu katalogów, to technologia sprężynowa będzie droższa niż druki w oprawie klejonej. Przy małym nakładzie druk cyfrowy może sprawdzić się najlepiej! Możliwe też są metalowe spirale po obu stronach, które sprawiają, że druki wyglądają jak notesy. To może zaważyć na względach estetycznych.

Reklama papierowa może być naprawdę doskonałym rozwiązaniem. W świecie cyfrowym zapominamy, jak tradycyjne formy dobrze się sprawdzają. Mogą nas zdecydowanie wyróżnić wśród konkurencji i sprawić, że zapadniemy w pamięć naszym odbiorcom. Dlatego też warto przemyśleć, jakie materiały mogą nam się przydać. Jeśli są to katalogi – klejone będą dobrym wyborem, takie rozwiązanie ma bowiem wiele zalet. Oczywiście wszystko zależy od przeznaczenia, estetyki i potrzeb. 

Przeczytaj również: Katalogi klejone szyte czy składane?

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl
0%