Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
18:43, 29.06.2022
Kurs fotografii dronowej powstał, aby dać możliwość wykształcenia umiejętności, które samemu trzeba wyrabiać przez lata. Szkolenie odbędzie się wkrótce w Rzeszowie.
13:13, 29.06.2022
Ogłoszenie upadłości konsumenckiej nazywane jest także procedurą oddłużania. W efekcie postępowania sądowego umorzona może zostać część lub całość zadłużenia. Mimo że stanowi szansę na rozpoczęcie nowego, lepszego życia, nie jest ona przeznaczona dla każdego. Kto nie może złożyć wniosku o upadłość konsumencką w świetle aktualnie obowiązujących przepisów?
10:58, 29.06.2022
Zadaniem społecznej inspekcji pracy jest kontrola warunków pracy oraz monitorowanie wszelkich nieprawidłowości, które mogłyby zagrozić zdrowiu lub życiu pracowników. Społeczni inspektorzy pracy wybierani są przez samych pracowników zatrudnionych w danych przedsiębiorstwie. Co ważne, uprawnienia społecznych inspektorów pracy są dość szerokie. Warto zatem wiedzieć, czym jest i na jakich zasadach funkcjonuje ta instytucja.
08:57, 29.06.2022
Miejsce pracy to niebezpieczne miejsce. Może być wypełniony zagrożeniami i zagrożeniami, które mogą zagrażać zdrowiu pracowników. Aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i ochronę, pracodawcy muszą zapewnić im odpowiedni sprzęt. Obejmuje to odzież ochronną, rękawice, obuwie ochronne, kombinezony i wiele innych.
17:28, 28.06.2022
Odkurzacze to jedne z najbardziej rozpowszechnionych produktów gospodarstwa domowego, ale w ostatnich latach dostępne technologie znacznie się rozwinęły, co utrudnia wybór odpowiedniego odkurzacza dla domu. Gdy stajemy przed taką decyzją, to najczęściej tracimy swój czas i zaczynamy czytać i szukać informacji o danym sprzęcie. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
REKLAMA
10:55, 28.06.2022
Optymalizacja sklepu internetowego jest aktualnie rzeczą bardzo ważną. Każdy przedsiębiorca prowadzący taką działalność powinien zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób zarządzać swoją witryną oraz jak ułatwić korzystanie z niej zarówno sobie, jak i klientowi. Wielu właścicieli decyduje się na zatrudnienie kadry pracowniczej bądź nawiązanie współpracy z firmą zewnętrzną, która będzie odpowiedzialna za wszystkie te czynności. W końcu, są to prace wymagające sporych umiejętności i czasu. O ile każdy jest w stanie się wszystkiego nauczyć, to o drugi czynnik jakim jest czas, jest już nieco trudniej.
10:54, 28.06.2022
Jest wiele okazji, gdy stajemy przed dylematem – co kupić na prezent? Dobrym pomysłem jest album w drewnianej oprawie, który pięknie się prezentuje i jest świetną okazją, aby przenieść ulubione zdjęcia z dysku komputerowego do tradycyjnego albumu. 
00:29, 25.06.2022
Jeśli masz dość fałszywych opinii o sobie, koniecznie dowiedz się jak usunąć opinie z gowork.
15:58, 24.06.2022
Kaganiec to mało komfortowe akcesorium. Mimo to, w niektórych sytuacjach koniecznym jest, aby właściciel czworonoga wyposażył go właśnie w wyżej wspomniany. Ze względu na fakt, że znacznie ogranicza on możliwość swobodnego oddychania, tak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego modelu. Szczególnie należy wziąć to pod uwagę w okresie letnim, kiedy temperatury powietrza potrafią być naprawdę wysokie.
12:33, 23.06.2022
Specjalistyczna bieżnia rehabilitacyjna jest jednym z nowoczesnych przyrządów fizjoterapeutycznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń gwarantuje pełną stabilizację ćwiczącego podczas całego treningu. Urządzenie to przydatne jest między innymi podczas odzyskiwania pełni sprawności po przebytym urazie. Znajduje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w centrach medycznych oraz siłowniach.
REKLAMA
12:31, 23.06.2022
Oba wymienione w tytule urządzenia służą do utrzymywania odpowiedniego stanu powietrza w danym pomieszczeniu. Czym więc się różnią? Jaka jest zasada ich działania? Czy można tych nazw używać zamiennie? O tym wszystkim przeczytasz w dalszej części tego artykułu.
20:01, 22.06.2022
Jednym z filarów zdrowego trybu życia jest zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta. Właściwie zbilansowany jadłospis to taki, który odpowiada na indywidualne potrzeby. Dotyczy to zarówno kaloryczności diety, jak i proporcji składników odżywczych. Jakie kryteria wziąć pod uwagę, planując posiłki i układając zdrową, pożywną dietę?
14:17, 22.06.2022
Każdy z nas powinien doskonale wiedzieć, jak zachować się podczas ewakuacji z różnego rodzaju obiektów. Od wiedzy tej może zależeć zdrowie, a nawet życie. Odpowiednio przeprowadzona ewakuacja pozwala na zminimalizowanie skali wielu zagrożeń. Co należy wiedzieć na ten temat, jakich przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa przestrzegać, a także czego nie robić podczas ewakuacji? Wyjaśniamy!
09:44, 22.06.2022
Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z zarządzaniem flotą pojazdów, wydatkami i płatnościami. Naszymi klientami są głównie przewoźnicy, ale także m.in. firmy kurierskie, korporacje taksówek, hurtownie, firmy produkcyjne czy branża budowlana.
10:34, 21.06.2022
Rok kalendarzowy nie pozwala się nudzić fanom CS:GO. Nawet harmonogram turniejów Majors na 2022 r. zawiera przerwy na mniej znaczące, ale wielkie turnieje. Wiele z nich przypada latem, gdzie przed mistrzostwami w Rio odbędzie się kilka ciekawych zawodów. 
REKLAMA
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo.pl