Zamknij

Dwa wypadki na obwodnicy - w odstępie kilku sekund! Ranne dziecko [FOTO]

19:36, 09.02.2024 Aktualizacja: 12:58, 12.02.2024

Do dwóch zdarzeń drogowych w odstępie kilku sekund doszło na skrzyżowaniu obwodnicy Mielca z drogą powiatową w kierunku Szydłowca. W sumie zderzyły się cztery pojazdy.

[FOTORELACJA]10826[/FOTORELACJA]

Wstępne informacje wskazują, że w wyniku zdarzenia poszkodowane zostało 5-letnie dziecko. W karetce znajdował się także mężczyzna, jednak prawdopodobnie nie odniósł on poważniejszych obrażeń.

Do dwóch zdarzeń doszło po godzinie 19. Powodem pierwszego zdarzenia miało być nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą, która jechała od kierunku Woli Chorzelowskiej.

Gdy doszło do zderzenia z pojazdem poruszającym się po obwodnicy, w kilka sekund doszło do kolejnego zderzenia innych uczestników ruchu. W efekcie na miejscu znajdują się cztery rozbite pojazdy.

Służby pracują na miejscu zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się wahadłowo.

[ALERT]1707503782748[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%