Zamknij
REKLAMA

21-latek z Ukrainy miał dwa słoiki marihuany

12.15, 04.10.2022 dw Aktualizacja: 12.16, 04.10.2022
Słoiki z suszem roślinnym zabezpieczone przez policjantów. Fot. KPP Mielec
REKLAMA

 Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim samochodzie miał dwa słoiki wypełnione suszem roślinnym.

 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych.

 Funkcjonariusze zwrócili się do Prokuratury Rejonowej w Mielcu z wnioskiem o wszczęcie śledztwa oraz zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

W niedzielę w nocy, na parkingu przy ulicy Konopnickiej w Mielcu policyjny patrol zauważył mężczyznę siedzącego w samochodzie, który na ich widok zaczął się dziwnie zachowywać.

- Policjanci szybko zorientowali się, że młody mężczyzna próbuje coś przed nimi ukryć. Szybko okazało się, że mężczyzna „delektował” się suszem roślinnym, którego miał przy sobie dość sporo. Policjanci zabezpieczyli dwa słoiki z suszem roślinnym. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana - przekazuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód zabezpieczony na policyjnym parkingu. Zatrzymany to 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali wynajmowane przez niego mieszkanie.

Kolejnego dnia młody mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Funkcjonariusze zwrócili się do mieleckiej prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w tej sprawie oraz zastosowanie wobec mężczyzny środków zapobiegawczych. 

[ALERT]1664878478281[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%