Zamknij
REKLAMA

Mielczanin ukradł whisky. Personelowi sklepu groził śmiercią!

13.20, 22.09.2022 dw
Zdjęcie poglądowe.
REKLAMA

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów na osiedlu Smoczka w Mielcu. 29-letni mieszkaniec Mielca za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Do tego czasu został objęty przez prokuraturę policyjnym dozorem i kilka razy w tygodniu ma stawiać się w określonych godzinach w jednostce Policji.

W poniedziałek przed południem, policjanci interweniowali w jednym z marketów na osiedlu Smoczka w Mielcu. Według zgłoszenia doszło tam do kradzieży alkoholu.

- Jak ustalili policjanci, 29-letni mężczyzna ukradł dwie butelki whisky o wartości 300 złotych i próbował uciec ze sklepu. Kiedy został zatrzymany przez ochronę, szarpał się z ochroniarzami, próbując utrzymać przy sobie łup - przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowa KPP Mielec.

Mężczyzna groził także personelowi pozbawieniem życia. - Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kradzież rozbójniczą i zatrzymali sprawcę - dodaje Urszula Chmura.

29-letni mieszkaniec Mielca w chwili zatrzymania był trzeźwy. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut popełnienia przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do kradzieży rozbójniczej, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Podejrzany ma także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, czyli do obsługi sklepu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

[ALERT]1663845808602[/ALERT]

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%