Zamknij
REKLAMA

Zboczeniec znów grasuje w Mielcu? Są pierwsze sygnały

14:58, 24.06.2022 | DW
Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

Mieszkańcy Mielca 12 lat temu żyli głośną sprawa ekshibicjonisty, który zaskakiwał kobiety w różnych częściach miasta. Schwytali go przechodnie. Wydaje się, że znów na terenie miasta pojawił się zboczeniec. Przemieszcza się rowerem!

W lipcu 2010 roku nagi mężczyzna najpierw zaczął zaczepiać kobiety w okolicach dworca autobusowego czy centrum miasta. Pojawił się przy ulicy Drzewieckiego, Dworcowej czy Staffa. Wyskakiwał nagi przed przechodzące kobiety, straszył je, uciekał.

Na początku wystraszone mielczanki rezygnowały z zawiadomienia policji, jednak z czasem zgłoszenie wpłynęło i mundurowi zaczęli szukać zboczeńca. Ten natomiast przeniósł się na osiedle Dziubków. Kręcił się przy Stawach Cyranowskich, ogrodach działkowych Metalowiec. Przechodnie zauważyli go w rejonie ulicy Wyszyńskiego i zaczęli pościg. Po kilkuset metrach został schwytany i przekazany zaalarmowanemu patrolowi policji. Okazało się, że ma 56 lat. 

Do redakcji hej.mielec.pl dotarły teraz informacje o kolejnym zboczeńcu, który był widziany na terenie ogrodów Metalowiec w Mielcu kilka dni temu – w drugiej połowie czerwca 2022 roku. Podobno pojawił się także w pobliżu ulicy Nowej. Prawdopodobnie ma około 40 lat i jeździ rowerem nago. Na terenie ogrodów działkowych zaskoczył przebywającą tam kobietę.

Warto zachować czujność i informować policję o wszelkich podejrzanie zachowujących się osobach. 

[ALERT]1656075465712[/ALERT]


 

(DW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%