Zamknij
REKLAMA

Woda w Łączkach Brzeskich wolna od bakterii coli

12:55, 09.10.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu otrzymał wyniki z badania wody na obecność bakterii coli, której obecność stwierdzono w Szkole Podstawowej w Łączkach Brzeskich. Badanie dało wynik ujemny, czyli woda jest wolna od bakterii coli.

Wyniki badań niezwłocznie zostały przesłane do PSSE w Mielcu. Zgodnie z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora w Mielcu z dnia 8 października 2019r. jakość wody odpowiada obowiązującym wymaganiom.

- Na podstawie analizy sprawozdań z badań próbek wody, pobranych w dniu 4 października 2019 r. na stacji uzdatniania wody oraz w stałych punktach monitoringowych, dotyczących parametrów mikrobiologicznych Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mielcu informuje, że jakość wody odpowiada obowiązującym wymaganiom rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi - przekazuje PSSE w Mielcu.

Niniejszy komunikat zmienia komunikat z dnia 25.09.2019 r. w sprawie warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu sieciowego Tuszyma dla miejscowości Łączki Brzeskie.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAButy damskie - porównaj na Ceneo.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone