Zamknij
REKLAMA

Złote Gody w Gminie Tuszów Narodowy

11:31, 17.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Państwo: Maria i Jan Ciemięga,  Władysława i Stanisław Nowak, Maria i Bolesław Mazur -z Grochowego, Maria i Tadeusz Krępa z Tuszowa Małego, Zofia i Jan Maziarz, Marianna i Piotr Leśniowscy z Malinia, Irena i Alfred Serafin z Babichy, Krystyna i Józef Pluta, Maria i Józef Marek, Janina i Jerzy Czekaj - z Jaślan, obchodzili  jubileusz 50 lat zawarcia związku małżeństwa.

Z tej okazji 13 grudnia 2018 roku  zostali zaproszeni przez wójta gminy do Urzędu Gminy w Tuszowie Narodowym na uroczyste spotkanie połączone  z wręczeniem medali przyznanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Dostojnym jubilatom wraz  z życzeniami wręczone zostały też listy gratulacyjne, kwiaty  i pamiątkowe albumy.

- Bardzo dobrze, że są w gminie takie pary, które wspólnie w sakramentalnym związku małżeńskim przeżyły 50 lat – powiedział Andrzej Głaz, wójt gminy Padew Narodowa.

- Jesteście Państwo  wspaniałym przykładem dla młodego pokolenia mieszkańców. Jesteście też skarbnicą wiedzy z której mogą korzystać inni.  Ten piękny Jubileusz, przypomina wam wspólnie  przeżyte lata, w tym chwile  trudne, wymagające poświęceń, wyrzeczeń i te przynoszące radość, dające wiele satysfakcji.  Z tej okazji proszę o przyjęcie gratulacji i  jak najlepszych życzeń: radości, wszelkiego dobra, zdrowia, pomyślności, błogosławieństwa Bożego na dalsze lata – dodał Głaz.

Do życzeń dołączyli się też Waldemar Maziarz przewodniczący Rady Gminy, Małgorzata Duszkiewicz z-ca kierownika USC, Renata Paterak Sekretarz Gminy, Mariola Pelic - dyrektor WDKiR.

Na zakończenie uczniowie szkoły muzycznej w Mielcu, będący mieszkańcami gminy przypomnieli jubilatom piosenki z dawnych lat.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone