Zamknij
REKLAMA

Dulcza Wielka i Żarówka będą mieć nowe drogi i chodniki

07.51, 17.06.2021 K.S
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej relacji Dulcza Wielka - Żarówka - Stara Jastrząbka w miejscowościach Dulcza Wielka i Żarówka.

W zakres planowanej przebudowy drogi wchodzi poszerzenie jezdni do szerokości 5,5 m i jej wzmocnienie na całej długości poprzez wykonanie warstw z betonu asfaltowego, a także budowa nowej pełnej konstrukcji nawierzchni (po uprzedniej rozbiórce istniejącej) i budowa chodnika o szerokości 2 m przy krawędzi jezdni o nawierzchni z kostki brukowej w miejscowości Dulcza Wielka.

W Żarówce zaplanowano budowę chodnika o szerokości 2 m przy krawędzi jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego, przebudowę chodnika o szerokości 2 m przy krawędzi jezdni o nawierzchni z kostki brukowej betonowej na chodnik o nawierzchni z betonu asfaltowego oraz przebudowę istniejącego odwodnienia pasa drogowego.

Będą też uzupełnione pobocza i zjazdy kruszywem łamanym. W związku z powyższym będzie opracowany projekt organizacji ruchu na czas wykonania przedmiotu zamówienia.

Termin składania ofert określono na 2 lipca. Później wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 120 dni na realizację inwestycji. 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Monika.Monika.

1 2

Witajcie panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89 08:12, 17.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ta?Ta?

3 0

No to sobie poczekacie, jak w Złotnikach 12:11, 17.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%