Zamknij
REKLAMA

Mielecka Orkiestra Symfoniczna wiosennie na zakończenie sezonu

12:44, 29.04.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Sezon artystyczny 2018/19 Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej niniejszym uważamy za zamknięty. Oficjalne zakończenie odbyło się w niedzielę, 28 kwietnia, Koncertem Wiosennym, którego ambitny program zachwycił jak zwykle wierną publiczność MOS. 

Jak zapowiadał w folderze koncertu rzecznik, a jednocześnie muzyk-klarnecista MOS, Piotr Wyzga, była to „podsumowująca sezon, najambitniejsza artystycznie prezentacja Orkiestry z repertuarem w postaci wielkoformatowych dzieł o pozytywnym, optymistycznym przesłaniu”. 

Muzycy MOS pod dyrekcją Franciszka Wyzgi rzeczywiście uraczyli nas artystycznymi delicjami najwyższej próby. Publiczność miała możliwość wysłuchać Symfonię nr 35 D-dur Wolfganga Amadeusa Mozarta, „Tańce węgierskie” Johannesa Brahmsa i uwerturę „Chłop i poeta” Franza von Suppe. 

Za wsparcie, pomoc i kibicowanie Mieleckiej Orkiestrze Kameralnej w drugim sezonie artystycznym – publiczności, mecenasom i darczyńcom - podziękował w imieniu MOS Piotr Wyzga. Obiecał, iż z każdym kolejnym sezonem MOS będzie stawiał sobie coraz wyższe artystyczne cele.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA